Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

    Для 34 учнів Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ступенів працівниками Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено день відкритих дверей Тлумацького коледжу Львівського національного аграрного університету. Метою заходу було ознайомлення учнів з особливостями здобуття спеціальностей, за якими здійснюється підготовка в даному навчальному закладі, а саме: облік та оподаткування, фінанси, банківська справа та страхування, маркетинг, підприємництво, торгівля та біржова діяльність.
Розпочала захід фахівець з профорієнтації районної філії Мар’яна Олійник, яка звернула увагу учасників на фактори, які необхідно враховувати, щоб вибір професії був справді свідомим і вільним, а саме: поінформованість про професію, знання своїх можливостей, уміння співвідносити особисті риси з вимогами, які ставить професія.
   Заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг районної філії Вікторія Пилипів, поінформувала присутніх про актуальні вакансії на ринку праці району, перспективи працевлаштування за спеціальностями, яких навчають у коледжі, про професії, які найбільш затребувані на ринку праці.
    З вітальним словом до гостей звернулася заступник директора з навчальної роботи коледжу Галина Федоришин, яка ознайомила учасників з історією створення, сучасним станом та перспективами розвитку навчального закладу, розповіла про форми навчання в коледжі, подачу документів, умови прийому на навчання. Майбутні випускники школи одні з перших дізналися, що в цьому році в коледжі планується ліцензування спеціальності на підготовку фахівців комп’ютерної галузі.
   Надалі, відповідальний секретар приймальної комісії Любов Крижанівська ознайомила учнів з навчальними аудиторіями, комп’ютерними класами з новітньою комп’ютерною технікою, бібліотекою, сучасним спортивним майданчиком із штучним покриттям. Вона наголосила, що студенти коледжу проводять практичні навчання на підприємствах, відділеннях банків та державних установах Тлумацького району.
     До уваги учнів був продемонстрований відеоролик про навчальний заклад. Господарі коледжу запросили школярів поповнити лави студентів Тлумацького коледжу, адже професія бухгалтера займає вагоме місце на сучасному ринку праці, а тому фахівці, яких готує даний навчальний заклад, є затребуваними. На завершення заходу школярі відвідали музей при навчальному закладі. Проведення таких профорієнтаційних заходів сприяє формуванню у школярів реалістичних уявлень про ринок праці, усвідомлення дій щодо майбутнього професійного навчання та успішного працевлаштування.