Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

10 березня 2020 року студенти Тлумацького коледжу взяли участь у роботі       VI Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції, присвяченої 69-ій річниці від дня народження доктора економічних наук, професора Березівського Петра Степановича, що відбулася у ЛЬВІВСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ АГРАРНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ.

Перед початком роботи конференції студенти, в тому числі студенти Тлумацького коледжу: Дранчук М. М., Тимків Х. Я., Бичків М. М., Ільчишин Д.О., Чемерис М. І., Волошин Ю.П., Смольна В. В.,мали змогу відвідати   навчально -показову тематичну екскурсію в музеї професора Є. Храпливого - відомого ученого,
громадського діяча України.

Студенти прослухали змістовну лекцію, а також ознайомились з історичними документами, книгами, фотографіями, нагородами, які розкривають та засвідчують наукову та громадську діяльність Євгена Храпливого, його досягнення в організаторській роботі та на керівних посадах.

VІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція розпочалася зі вступного слова-привітання декана економічного факультету, в.о. професора Я.С. Янишина,

к.е.н., доц., завідувача кафедри менеджменту ім. проф. Є.В. Храпливого Ю.В. Дубневича,

 

д.е.н., проф., завідувача кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Ю.Є. Губені,

а також к.е.н., доц. кафедри економіки З.П. Березівського.

 

Далі з доповідями виступили студенти. Розпочав студентські читання третьокурсник Тлумацького коледжу Львівського НАУ Максим Бичків з доповіддю на тему: «Реновація як новий подих у старі простори».

Естафету виступів перейняла ще одна студентка нашого коледжу - Діана Ільчишин. Тема її доповіді: «Значення лідерства в менеджменті».

Активні учасники конференції були нагороджені грамотами. За результатами конференції сформований збірник тез (Attachments: FileОписFile sizeЗбірник тез.pdf 4814 Kb).

Методисту Тлумацького коледжу Гуцуляк Мирославі Михайлівні пощастило у знайомстві з хорошою людиною: українським вченим в галузі сільського господарства, доктором економічних наукпрофесором кафедри завідувача кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Львівського національного аграрного університету, заступником редактора журналу «Аграрна економіка» (м. Львів), головою Ради Інституту аналізу державної та регіональної політики (м. Луцьк) Юрієм Едвардовичем Губені, який подарував їй навчальний посібник «Підприємництво», з особистим підписом та зверненням автора.

 

Також студенти мали змогу насолодитися екскурсією старовинним і вічно молодим містом Львів.  В ході екскурсії студенти відвідали оперний театр, аптеку-музей, Собор, пам'ятник І. Федорову, порохову вежу, оборонні стіни.

 

Під час пішохідної екскурсії «Середньовічний Львів» група ознайомилася з найбільш цікавими архітектурними об'єктами та історією їх формування. Студенти мали можливість прогулятись красивим містом Лева, послухати цікаві історії про визначні пам’ятки, відвідати унікальний архітектурний ансамбль площі Ринок, яка внесена до списку культурної спадщини ЮНЕСКО.

Пообідали в ресторані «Макдональдз», випили смачну львівську каву і з приємними враженнями повернулися додому. Цікаво, що наступного дня, 11 березня, на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів в Україні був оголошений загальнонаціональний карантин через коронавірус. І наша поїздка була не тільки вдала, але і така, що запам’яталася нам на довго.

Методист коледжу Гуцуляк М.М.