Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

 

Дорогі друзі! Період карантину вніс свої корективи в наше з Вами життя. Але вибір майбутньої професії залишається найважливішим Вашим завданням навіть в цих непростих умовах. Ми змушені були відмовитись від запланованого Дня відкритих дверей, де планували  ознайомити своїх майбутніх абітурієнтів з нашими спеціальностями, умовами вступу та допомогти визначитись з майбутньою професією. Але на щастя сучасні технічні можливості дають можливість здійснити таке знайомство на відстані.

  1. 1.Ознайомтесь із нашим сайтом:http://www.tclnau.pp.ua/
  2. 2.Підпишіться на нашу сторінку Facebook :https://www.facebook.com/profile.php?id=100037851851300

ТЛУМАЦЬКИЙ КОЛЕДЖ

ЛЬВІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ СТУДЕНТІВ У 2020 РОЦІ

ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ:

ДЕННА та ЗАОЧНА ФОРМИ НАВЧАННЯ

Освітньо-професійний ступінь "ФАХОВИЙ МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР”

(для випускників 9, 11 класів та професійно-технічних закладів)

"ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ”- ФАХІВЕЦЬ З ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ (термін навчання на базі 9 класів – 2 роки 10 місяців, на базі 11 класів - 1 рік 10 місяців; Вступні випробування: на базі 9 класів - з української мови (диктант), з математики (усно); на базі 11 класів – вступні екзамени або сертифікати з таких предметів: українська мова та література, математика або історія України або географія.

"ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ” - ФІНАНСИСТ (термін навчання на базі 9 класів – 2 роки 10 місяців, на базі 11 класів - 1 рік 10 місяців; Вступні випробування: на базі 9 класів - з української мови (диктант), з математики (усно); на базі 11 класів – вступні екзамени або сертифікати з таких предметів: українська мова та література, математика або історія України або географія.

"ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ” ФАХІВЕЦЬ З ПІДПРИЄМНИЦТВА, ТОРГІВЛІ ТА БІРЖОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (термін навчання на базі 9 класів – 2 роки 10 місяців, на базі 11 класів - 1 рік 10 місяців; Вступні випробування: на базі 9 класів - з української мови (диктант), з математики (усно); на базі 11 класів – вступні екзамени або сертифікати з таких предметів: українська мова та література, математика або історія України або географія.

"МАРКЕТИНГ” ФАХІВЕЦЬ У СФЕРІ МАРКЕТИНГУ (термін навчання на базі 9 класів – 2 роки 10 місяців, на базі 11 класів - 1 рік 10 місяців; Вступні випробування: на базі 9 класів - з української мови (диктант), з математики (усно); на базі 11 класів – вступні екзамени або сертифікати з таких предметів: українська мова та література, математика або історія України або географія.

"АВТОМАТИЗАЦІЯ ТА КОМП’ЮТЕРНО-ІНТЕГРОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ”ТЕХНІК-ПРОГРАМІСТ (термін навчання на базі 9 класів – 3 роки 10 місяців). Вступні випробування: на базі 9 класів - з української мови (диктант), з математики (усно).

  

Випускники 11-х класів можуть вступати за результатами екзаменів (без ЗНО).

Випускники професійно-технічних закладів мають право вступати на навчання до коледжу на споріднену спеціальність за результатами фахових випробувань, які проводяться в коледжі (без ЗНО).

Навчання з усіх спеціальностей проводиться як за державним замовленням, так і за контрактом.

ЗАЯВИ ПРИЙМАЮТЬСЯ

на денну форму навчання – з 30червня по 13 липня (для вступників на базі 9 класів), для вступників на базі 11 класівта ПТУ терміни будуть повідомлені додатково (можливі зміни термінів);

на заочну форму навчання – з 01 вересня по 08 вересня (для вступників на базі ПТУ), з 01 вересня по 10 вересня (для вступників на базі 11 класів).

До заяви вступник додає:

документ про освіту та додаток до нього;

сертифікат ЗНО (за потреби);

копію паспорта;

копію ідентифікаційного коду;

документ про військовий облік;

4 фотокартки (3х4);

4 конверти з марками;

папку на зав’язках.