Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  

     10 листопада 2020 року консультантом Тлумацького районного суду Івано-Франківської області Світланою Круховською проведено в режимі онлайн трансляції виховний урок, на тему: «Як допомогти дітям упоратися з булінгом: що це таке і як з ним боротися» із студентами 31-32-33 груп Тлумацького коледжу Львівського Національного аграрного університету, куратором яких є Гуцуляк Мирослава Михайлівна.

  Студенти Львівського коледжу в онлайн режимі активно взяли участь в обговоренні такої важливої та поширеної в наш час теми, теми булінгу.

  Адже, булінг – це цькування однієї дитини іншою, агресивне переслідування, яке часто поширене в школах, жертвами булінгу може бути будь-яка дитина, не дивлячись на те, якою б сильною або здібною вона не була б, тому на ранній стадії потрібно виявити та зупинити ці прояви.

  В обговоренні цієї теми взяла участь куратор цих же груп, методист коледжу, викладач- методист вищої категорії, викладач менеджменту Мирослава Гуцуляк, яка наголосила на тому, що найчастіше цькування відбувається в школах, де діти апатичні і розчаровані, а їхня потреба у визнанні та розумінні не задоволена. Дітям не варто намагатися вирішити ситуацію самотужки, краще звернутися до батьків, вчителів, старших, яким дитина довіряє або звернутися із заявою до правоохоронних органів.

  На закінчення виховного уроку, консультантом суду продемонстровано студентам фільм на тему булінгу.

  Вчіться визнавати свої помилки, просити вибачення і пробачати один одному, ваше шанобливе ставлення один до одного викличе відповідне ставлення й до вас.