Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

10 березня 2021 року минуло 160 років, відколи  в Санкт – Петербурзі   (Росія) перестало  битися серце великого сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка.  І саме 10 березня, в день тезоіменин  Тараса  в Тлумацькому коледжі Львівського НАУ відбулася тематична виховна година   «Рослини в творчості Шевченка».

Захід підготували методист коледжу, викладач біології Гуцуляк М.М. спільно із завідуючою  бібліотекою Тлумацького коледжу ЛНАУ Стахурською М.В.  В режимі он–лайн конференції  студенти розповіли про любов поета до природи, його багаті за змістом метафоричні порівняння людини з рослинами, які у його віршах символізують людську красу, мужність, сум, радість, з іншого боку — підступну долю, зраду, байдужість. Учені підрахували, що в творах Кобзаря згадується понад 80 різних рослин, які належать переважно українській флорі.  У багатьох літературних та художніх роботах Т.Г.Шевченка постає чудова, мальовнича природа України – широкі зелені лани, білі вишневі садки, могутній Дніпро.

     

 Загалом, світ Шевченка неможливо уявити собі без тополь, дубів, червоної калини і верби, що схилилась над водою,  сон-трави, що розцвітає вночі при долині, очерету, рясту.  А його творчість - глибока криниця, цілюща вода якої здатна вгамувати спрагу людини з різноманітними інтересами. 

 Методист Гуцуляк М.М.