Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики


Цвітіння – відповідальна пора в житті рослин і час великої уваги до них людей. Різноманітність форм, багатство фарб та ароматів зробили квіти важливим атрибутом людського буття і разом з тим – джерелом смертельної безпеки для них. Це особливо стосується ранньоквітучих рослин, або, як їх точно називають – первоцвітів.

Багато первоцвітів віднесено до числа рідкісних рослин, збір яких законодавчо обмежений, особливо якщо він ведеться з метою прибутку. В Криму, наприклад, у незаконний бізнес з продажу сітчатого підсніжника та кримської фіалки залучена маса людей. Одна частина людей збирає, друга – пакує квіти, третя – транспортує, четверта – продає, а організатори ведуть облік коштів.

Всеукраїнська екологічна ліга у лютому-березні проводить щорічну акцію «Первоцвіт». В рамках акції пропонується  активістам ВЕЛ здійснювати патрулювання з представниками правоохоронних органів по місцях продажу первоцвітів, залізничних вокзалах (ця робота посилюється за 5 днів до свят : дня Святого Валентина, 8 березня та Великодня).

Детальніше