Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

 

У рамках Всесвітнього тижня грошей Global Money Week 2021 Національний банк України 22-28 березня проводив для студентської молоді різноманітні заходи з фінансової обізнаності. Долучились до цього процесу і здобувачі освіти Тлумацького коледжу Львівського НАУ.      Взяли участь в ряді онлайн-вебінарів, серед яких: "НБУ – 30 років розвитку: якими ми були, що змінилось і яке майбутнє будуємо", "Обіцянка децентралізації та роль центрального банку" (Webinar "The promise of decentralization and the role of central banking"), "Еволюція монетарної політики НБУ за роки незалежності", "Як користуватися Cashless за межами Гоґвортсу?", а також в інтелектуальних іграх на фінансову тематику, організованих у форматі "Kahoot! вечірка".Захоплюючою була участь у відео екскурсії "Топ-5 експонатів Музею грошей НБУ"на сторінках Національного банку у Facebook та переглянули відеоролик про Топ-5 найцікавіших артефактів Музею грошей. У ході віртуальної екскурсії здобувачі освіти познайомились з прадавніми експонати Музею грошей Національного банку України.

Усі бажаючі можуть будь-коли відвідати музей: https://m.facebook.com/museumofmoney.nbu.gov.ua

У процесі роботи студенти дізнались багато цікавих фактів про банкноти та монети, розібрали елементи захисту грошових купюр, визначили алгоритм дій у разі виявлення підроблених грошей.


24 березня студенти стали учасниками виховного заходу «Гроші в нашому житті», організованого викладачем фінансових дисциплін Любов’ю Крижанівською.

На завершення продуктивної роботи усі долучились до вікторини з фінансової грамотності на сторінці Музею грошей НБУ в Instagram.

#GlobalMoneyWeek2021 #GMWUkraine2021

#БережітьСебе #БережітьСвоїГроші #НавчайсяНакопичуйЗаробляй

#30роківНБУ