Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

В період вересня – листопаду 2022 року науковці та викладачі коледжу ВСП «Тлумацький фаховий коледж Львівського НУП» брали активну участь у форумах та конференціях, а також з метою активізації науково-дослідної роботи студентів   не припиняли роботу  з пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання, які  проводилися в заочному форматі та on-line .

         04-06 жовтня 2022 року у Львівському національному університеті природокористування відбувся ХХІІІ Міжнародний науково-практичний форум «Теорія і практика розвитку агропромислового комплексу та сільських територій». Такий захід у нашому університеті відбувається щорічно восени і вже давно отримав статус однієї з найважливіших подій у сфері аграрної науки України. Цьогоріч, незважаючи на воєнний стан, спричинений агресією росії, наукові заходи в рамках форуму відбувалися дистанційно.

         Так, Дуда Галина Богданівна, в рамках форуму взяла участь у роботі Міжнародної наукової-практичної конференції “Організаційно-економічний механізм розвитку агропромислового комплексу і сільських територій” де була представлена публікація «Тенденції та перспективи розвитку сільських територій Івано-Франківської області».

         В роботі Міжнародної наукової-практичної конференції «Земельні відносини в контексті просторового розвитку територій ( до 75- річчя факультету землевпорядкування та туризму)» представлена публікація Крижанівської Люби Іванівни «Земельні відносини в контексті просторового розвитку територій».

         Викладачі Гуцуляк Мирослава Михайлівна та Гуцуляк Ігор Тарасович взяли участь у роботі Міжнародної наукової-практичної конференції «Інноваційні технології в освіті» та представили публікацію «Християнська педагогіка виховання молоді у просвітницькій діяльності отця Зеновія Кисілевського: пароха в підпіллі, сподвижника та сповідника».

         Викладачі коледжу ВСП «Тлумацький фаховий коледж Львівського НУП» Гуцуляк М.М., Гуцуляк І.Т., Чижик Л.П., Бойдуник Н.М., Чижик Л.П., Дуда Г.Б., Крижанівська Л.І., та інші викладачі коледжу, не припиняли, та не припиняють науково- дослідну роботу та інноваційну діяльність роботу  навіть в умовах війни.

ПЕРЕМОЖИМО!

Методист коледжу Гуцуляк М.М.