Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

     13 березня 2023року у межах вивчення дисципліни "Вступ до фаху" студенти 2 курсу спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" разом із викладачем Юлією Неміш відвідали відділення Ощадбанку в м.Тлумач.

     Керуюча відділенням - Тетяна Поляниця, ознайомила здобувачів фахової передвищої освіти з специфікою роботи та з вимогами, які висуваються до банківських працівників. Вказала на перспективи для студентів в «Ощадбанку». Це насамперед розгалужена мережа відділень по області, молодий колектив, який постійно розвивається.

"Ощадбанк створює комфортні умови для саморозвитку кожного працівника – є багато внутрішніх навчальних програм, курсів та тренінгів" - наголосила Тетяна Поляниця.

     Представники банку – співробітники презентували сучасні банківські технології сектором самообслуговування, а також ознайомили з новітніми цифровими додатками. Окремо були висвітлені мотивації кар’єрних можливостей у банку.

     Зустріч пройшла в діловій атмосфері, студенти отримала вичерпні відповіді на численні запитання та хорошу мотивацію також мали можливість поспілкуватися з випускниками коледжу попередніх років, які сьогодні являються працівниками банку (Дранчук Руслана, Мар'яна Падляк, Олійник Ірина, Карпик Марта)

     P.S. Керуюча відділенням «Ощадбанку» Тетяна Поляниця – випускниця Тлумацького коледжу.