Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

      23 березня 2023 року відбулася зустріч викладачів та співробітників ВСП «Тлумацький фаховий коледж Львівського НУП» з викладачами кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Львівського національного університету природокористування. Це була планова робоча поїздка, і ми, викладачі коледжу Ігор Гуцуляк, Тетяна Максимчук,  Мирослава Гуцуляк  та лаборант коледжу Діана Гуменюк налаштувалися на серйозну продуктивну роботу. І ми не розчарувалися. З перших хвилин нас зустрів та провів ефективну консультацію доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, кандидат економічних наук Крупа Володимир Романович. Володимир Романович ознайомив нас з навчальним та методичним процесом на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, який організований відповідно до сучасних освітніх вимог та тенденцій розвитку вищої школи. Розповів, що традиційно багато уваги науковцями кафедри приділяється пошуку ефективних науково обґрунтованих підходів до розвитку аграрного підприємництва, організаційно-економічному та аналітичному забезпеченню формування оптимальної виробничої структури підприємств аграрної сфери, підвищенню їх конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості.
      Наступною була зустріч з українським вченим в галузі сільського господарства, доктором економічних наук, професором кафедри, завідувача кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Львівського національного університету  природокористування, заступником редактора журналу «Аграрна економіка» (м. Львів), головою Ради Інституту аналізу державної та регіональної політики (м. Луцьк) Юрієм Едвардовичем Губені. На зустрічі обговорювались питання діагностичного дослідження політичної, фінансової, комерційної, технічної та експлуатаційної доцільності підприємства та торгівлі в період військового стану. Юрій Едвардович презентував брошуру свого авторства «Підприємництво. Доступно, стисло для жителів села». І ми також отримали по екземпляру цього видання, де доступно подано інформацію про зміст і складові підприємництва. Матеріали праці можна буде використовувати при підготовці до занять та як рекомендації для відкриття власної справи. Інші викладачі кафедри також долучилися до цього обговорення.
      І вже стала доброю традицією зустріч на кафедрі за чашечкою кави. Як бонус, талановитий Іващенко Михайло Володимирович – асистент кафедри, подарував нам музичне вітання.

Зустріч пройшла плідно та в дружній атмосфері.
Методист коледжу Мирослава Гуцуляк