Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

     09 травня 2023 року до Тлумацького районного суду Івано-Франківської області завітали студенти Тлумацького коледжу Львівського національного університету природокористування в супроводі педагога Петра СЕРЕМЧУКА.
     На вході до приміщення суду студентів коледжу зустріли представники Служби судової охорони. Вони продемонстрували як працює ручний металошукач. Студенти з цікавістю спостерігали за процедурою особистого огляду.
    Голова суду Уляна ЛУКОВКІНА та керівник апарату суду Леся ГРАБОВЕЦЬКА в доступній для студентів формі розповіли про роль суду у житті країни, про завдання, які покладені на судову гілку влади, про те, як організовуються та проводяться судові засідання, хто у них приймає участь, які права мають сторони та як ухвалюються рішення.
     Консультантом Тлумацького районного суду Івано-Франківської області Світланою КРУХОВСЬКОЮ проведено екскурсію приміщенням суду для студентів Тлумацького коледжу Львівського національного університету природокористування. Студенти мали можливість оглянути робочі кабінети, ознайомитися із роботою працівників апарату суду, залами судових засідань, архіву та канцелярії, конвойної кімнати.
     Далі студентів запросили до зали судового засідання, де вони мали можливість бути присутніми на розгляді кримінального провадження під головуванням судді Тлумацького районного суду Івано-Франківської області Лілії МОТРУК.
      По закінченні екскурсії гості отримали приємний бонус. Їм дозволили посидіти у суддівських кріслах, щоб відчути себе у ролі справжніх суддів.
Сподіваємось, що наша екскурсія запам’ятається студентам надовго, а можливо, когось і спонукатиме розвиватись у напрямку юриспруденції та в майбутньому обрати шлях служителів Феміди.