Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

Вітаємо студентів- фінансистів з успішним проходженням виробничої практики в АТ КБ “ПриватБанк”!


     Виробнича практика для здобувачів освіти – це обов’язковий елемент навчання, який забезпечує легкий перехід від теорії до практики. АТ КБ "ПриватБанк" на протязі кількох років пропонує студентам таку можливість. За традицією студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» з 24 травня по 13 червня проходили виробничу практику в Івано-Франківському відділенні №32 АТ КБ "ПриватБанку".
     Керівник відділення Романюк Лілія Петрівна на початку роботи ознайомила студентів з умовами проходження інноваційної онлайн-практики у АТ КБ "ПриватБанку", можливістю дізнатися, як надаються банківські послуги, як можна отримати реальні знання та навички якісного обслуговування клієнтів, а в майбутньому – роботу в найбільш інноваційному банку України. Під час бесіди Лілія Петрівна звернула увагу здобувачів освіти на умови конкурентоспроможності та можливості кар’єрного росту їх як майбутніх фахівців, наголосила на перевагах дистанційного навчання у процесі проходження онлайн-практики.
     Здобувачі освіти мали можливість ознайомитися із структурою та специфікою роботи відділення по обслуговуванню клієнтів. Поряд із цим, зареєструвавшись на сайті банку, вивчили і склали 10 теоретичних модулів та виконали 2 практичні завдання. За результатами успішного проходження практики кожен отримав іменний сертифікат зі спеціалізацією і набраними балами, кращі студенти-практиканти були зараховані до кадрового резерву АТ КБ "ПриватБанку".
     Впровадження онлайн-практики для студентів сприяє підвищенню фінансової освіти на основі використання сучасних інформаційних технологій, формує навички дослідницького, пошукового характеру, розвиває практичні компетентності на основі використання знань, а зростання конкурентоспроможності випускників на ринку праці покращує можливість їх працевлаштування.
     Студентські роки всі називають найкращими. Проте зараз студентська пора – це не тільки молодість і розваги, але й безліч можливостей для реалізації себе і своїх талантів в умовах нелегких викликів сьогодення.

Керівник практики, викладач фінансових дисциплін
Любов КРИЖАНІВСЬКА