Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

       ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ
ВСП “Тлумацький фаховий коледж Львівського національного університету природокористування” у 2023-2024 навчальному році

        30 серпня 2023 року відбулася педагогічна рада ВСП “Тлумацький фаховий коледж ЛНУП ".
      Розпочав директор закладу Дмитро Бондарчук, який привітав присутніх із початком нового навчального року та запропонував вшанувати хвилиною мовчання усіх Героїв, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації. Також представив колективу нових викладачів, проаналізував роботу закладу у 2022-2023 н.р. та наголосив на основних завданнях і напрямах освітньої діяльності колективу у 2023-2024 н.р.
     На педагогічній раді було розглянуто та обговорено низку питань. Зокрема, про результати роботи приймальної комісії звітувала Зоряна Насадик, відповідальний секретар приймальної комісії.
     Методист коледжу Любов Крижанівська доповідала про організацію освітнього процесу на 2023-2024 н.р., а також інформувала учасників педради про вимоги до акредитації спеціальностей.
     Не залишилися без уваги і питання підвищення рівня знань, умінь та практичних навиків здобувачів освіти, розвиток військово-патріотичного напрямку підготовки студентів, продовження цифровізації коледжу через вдосконалення системи формування освітніх програм та навчальних планів та підготовка матеріально-технічної бази коледжу до нового навчального року.
     Атмосфера роботи педагогічної ради була робочою та дружньою. За результатами педради прийнято ряд важливих рішень, які будуть визначати головний вектор роботи та розвитку коледжу.
    Педрада пройшла цікаво та плідно, кожен зміг узяти для себе щось важливе та корисне. А головне, педагогічний колектив почав роботу у піднесеному настрої, творчому налаштуванні та ідейному натхненні!