Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

       У період з 11 вересня 2023 по 15 вересня 2023 викладач Дуда Г.Б. взяла участь у всеукраїнському проекті з підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників та успішно опанувала курс онлайн програми «Agri:Бухгалтерія» як складова екосистеми сучасного малого та середнього агробізнесу: новації для бізнесу, освіти та науки.
      В рамках курсу розглянуто : реєстрацію господарства та введення початкових залишків, облік розрахунків з контрагентами, придбання та реалізація ТМЦ, облік ПДВ, облік основних засобів, склади, облік виробництва: рослинництво, облік кадрів та розрахунків по заробітній платі, облік розрахунків з пайовиками, облік розрахунків за податками, облік доходів-витрат ( закриття періоду) та складання фінансової звітності.
      Висловлюємо подяку колективу AgriAnalytica за можливість доступу для здобувачів освіти за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» до онлайн програми «Agri:Бухгалтерія», які після успішної реєстрації внесені у список користувачів та після верифікації отримали доступи до акаунтів користувача.