Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

      23 вересня 2023 року здобувачі освіти ВСП «Тлумацький фаховий коледж Львівського національного університету природокористування» піднятися на найвищу вершину України – гору Говерлу.
     Складний підйом, проте фантастичний краєвид, неймовірні емоції, та незабутні враження!
     Говерла є найвищою горою і найвищою точкою на території України, її висота становить 2061 метр. Вона розташована на хребті Чорногора в Карпатах, на межі Закарпатської та Івано-Франківської областей, у 17 кілометрах від кордону з Румунією.
     Велич і краса Говерли, а також навколишньої природи просто вражала.
     Звідси відкриваються милі оку краєвиди на Українські та Румунські Карпати. Говерла височіє над довколишніми горами, як орел парує в небі над лісами.
     Підкорити Говерлу – це відчути повну свободу та ейфорію після непростого та тривалого шляху! Нам пощастило, бо цього дня тут була дуже гарна, сонячна погода. Тож краєвиди на Говерлі були неймовірні, вони запам’ятаються на все життя. І знаємо, що це підкорина вершина не остання в нашому житті.
     Це була дуже цікава та ексурсійна поїздка, за сприяння в організації якої, хочемо щиро подякувати директору коледжу Боднарчуку Дмитру Юрійовичу, голові Тлумацької міської ради територіальної громади Петруку Ігорю Андрійовичу, водієві Федишину Івану.
     За особливо смачну та ситну вечерю – голові батьківського комітету Чижик Володимиру Михайловичу!
     Нашим викладачам Гуцуляку Ігорю Тарасовичу, Чижик Лілії Петрівні куратору групи Гуцуляк Мирославі Михайлівні - за мотивацію та підтримку.
     І звичайно, дякуємо ЗСУ- за можливість жити і подорожувати.


Студенти 23-24 групи ВСП «Тлумацький фаховий коледж

Львівського національного університету природокористування»