Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

В рамках співпраці ЛНУП та ВСП «Тлумацький фаховий коледж Львівського НУП» студенти та викладачі спеціальності «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка» відвідали факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій Львівського національного університету природокористування.
Згідно програми перебування в університеті здобувачі освіти ознайомилися з матеріально-технічним забезпеченням факультету, дізналися про різні напрямки досліджень, включаючи створення інноваційних енергозберігаючих технологій, розвиток інтернету та розробку штучного інтелекту.
Крім цього студенти-випускники коледжу оглянули лабораторії та кабінети з найсучаснішим обладнанням, яке вони, як майбутні бакалаври, зможуть використовувати під час свого навчання на факультеті.
Дякуємо ректору університету Володимиру Васильовичу Снітинському та декану факультету Степану Йосиповичу Ковалишину за можливість можливість ознайомлення студентів та викладачів коледжу з факультетом механіки, енергетики та інформаційних технологій.