Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

 До 105-річниці створення ЗУНР бібліотекаром ВСП «Тлумацький фаховий коледж Львівського національного університету природокористування» Марією Володимирівною Стахурською оформлено тематичну виставку та проведено усний журнал «Держава Україна і її Незалежність — це не питання одного дня чи однієї людини! Це результат столітніх дій і всієї української нації!»
105 роки тому на теренах етнічних українських земель постала наша держава — Західно
-Українська Народна Республіка. Так, тоді вона об’єднала лише Галичину, Буковину та Закарпаття, але попри те ми відстояли своє право на владу на власній землі у австро-угорської імперії. І вже через три місяці 22 січня об’єдналася як Західна, так і Наддніпрянська України в Українську Народну Республіку!
Також КЗ "Публічна бібліотека Тлумацької міської ради" та ВСП «Тлумацький фаховий коледж ЛНУП» провели спільний захід «ЗУНР –крізь призму часу».
Західноукраїнська Народна Республіка – українська держава, що фактично існувала протягом 1918–1919 років, формально ж і до 1923 року, на території Західної України зі столицею у Львові. Постала вона після Першої світової війни в результаті розпаду Австро-Угорської імперії.