Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

     У четвер, 24 травня, вТлумацькому коледжі Львівського національного аграрного університету відбувся День відкритих дверей. В читальному залі бібліотеки зібралися майбутні абітурієнти з Івано-Франківської області. Багато вступників прийшли з батьками.

 

Присутніх тепло привітав директор коледжу Боднарчук Дмитро Юрійович, який зазначив, що Тлумацький коледж Львівського НАУ є одним з провідних вищих навчальних закладів України, ознайомив присутніх з історією навчального закладу.

 

 

Коледж створений в 1956 році як Богородчанський сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку на базі Богородчанської однорічної школи рахівничих кадрів, заснованої ще в повоєнному 1949 році. 1963 року технікум переведений в місто Тлумач і перейменований в Тлумацький сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку. З 2006 року технікум ввійшов у структуру Львівського національного аграрного університету і був перейменований в Тлумацький коледж Львівського національного аграрного університету.

Завідувач денним відділенням Крижанівська Любов Іванівна та викладач коледжу Дубровський Володимир Йосипович розповіли про спеціальності, за якими ведеться підготовка студентів: «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Маркетинг», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

 

Поліщук Ольга Григорівна – керівник підрозділу з практичного навчання та працевлаштування, викладач коледжу доповіла про зв’язок з вищим навчальним закладом Львівським національним аграрним університетом, стажування, навчання, проходження практики, працевлаштування випускників коледжу.

Відповідальний секретар приймальної комісії Бойдуник Ніна Миколаївна ознайомила учнів 9-х та 11-х класів шкіл, їхніх батьки із Умовами прийому до навчального закладу у 2017 році, докладно розповіла про те, які документи потрібні для вступу, терміни та порядок їх подачі і вичерпно відповідала на запитання, що цікавили присутніх.

 

Голова студентського самоврядування коледжу Вірстюк Соломія Любомирівна виступила з доповіддю про діяльність органів студентського самоврядування.  

Коледж має у своєму розпорядженні навчальну, житлову, побутову базу. В навчальних корпусах належним чином обладнані  кабінети і лабораторії, актова зала, бібліотека з читальною залою на 60 місць. Навчальний процес забезпечують 14 кабінетів, 3 лабораторії і 3 комп’ютерні класи, обладнані сучасною технікою. Матеріально-технічна база коледжу постійно оновлюється: нещодавно освячено каплицю Пресвятої Богородиці та відкрито сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям.

Учасники художньої самодіяльності підготували невеличкий концерт, поділились своїми творчими здобутками.

 

 

 

 

Обмін думками між учнями шкіл та студентським активом коледжу створили атмосферу щирої та дружньої зустрічі. Гості коледжу оглянули навчальні лабораторії та кабінети, ознайомились із матеріально-технічною базою навчального закладу.

Секретар приймальної комісії, викладач коледжу,

Бойдуник Ніна Миколаївна