Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

 

26 лютого 2016 р. проводився обласний конкурс «Пісенний вернісаж» серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, з метою популяризації сучасної української пісні, пропаганди, підтримки та розвитку вокального мистецтва, удосконалення виконавської майстерності, виховання високої духовності та культури в молодіжному середовищі.

     «Пісенний вернісаж» проводиться ІФДЦЕВ близько 20 років, є одним з найулюбленіших конкурсів серед молоді.   Участь у ньому дає можливість індивідуально самовиразитися через мистецтво співу, виховувати у собі впевненість та вміння спілкуватися з аудиторією. Впродовж років можна спостерігати розвиток вподобань молоді через вибір репертуару. Слід відзначити, що популярною та найбільш виконуваною серед учасників вокальних гуртків є українська сучасна пісня, народна пісня. З великим задоволенням та високою професійною майстерністю молодь виконує пісенний матеріал зарубіжних виконавців.

У І етапі конкурсу (в навчальних закладах) взяло участь 496 студентів. У ІІ етапі конкурсу (обласному) - 48 студентів із 19 ВНЗ І-ІІ р.а. області. Конкурсанти виступили у трьох номінаціях: українська популярна музика, народна пісня, «світовий хіт». У номінації "народна пісня" ІІІ місце здобув студент нашого коледжу Базишин Юрій (31 група). Також у "Пісенному вернісажі"  брали участь талановиті студентки нашого навчального закладу Сірман Сандра (21 група), Яценюк Галина (24-К) та Гут Леся (22 група).

   Конкурс виявив цікаві творчі особистості, які вразили високою майстерністю виконання, неповторністю колориту, чистотою виконання, тематикою пісень, оригінальними костюмами, вдало підібраним музичним супроводом.

   Обласний конкурс «Пісенний вернісаж» показав важливість проведення даного заходу так як було виявлено багато творчої та талановитої молоді, яка буде залучена до інших обласних та всеукраїнських конкурсів, мистецьких заходів різного рівня.