Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

У 2016 році виповнюється 160 років від дня народження та 100 років від дня смерті величного письменника, поета, публіциста, перекладача, вченого і громадського діяча.12 жовтня 2016 року   в приміщенні фортечної галереї «Бастіон»  відбувся конкурс стіннівокприсвячений 160-річниці від Дня народження І. Франка серед учнів професійно-технічних навчальних закладів  та студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації області.   Традиційно конкурс щорічно організовує Івано-Франківський  державний центр естетичного виховання   з 2005 року. Основною  метою конкурсу є формування  творчої уяви учнівської та студентської  молоді, створення умов для інтелектуального і духовного  розвитку та патріотичного виховання, а також шанобливого ставлення до відродження духовної культури українського народу. 

Учасники обласного конкурсу мали право вибору матеріалів та напрямків відповідно до загальної теми.Конкурс проводився у 2 етапи: І етап на рівні навчальних закладів; ІІ етап на обласному рівні.

Студенти Тлумацького коледжу ЛНАУ також проявили творчі здібності, взявши участь у конкурсі. На рівні навчального закладу було організовано виставку та визначено кращі роботи.

За підсумками першого етапу найкращими за критеріями змістовності, творчого підходу, художнього рівня визнано стіннівки груп 12 та 34-к. Їх роботи було направлено для участі у другому етапі конкурсу.

 

Загалом, на розгляд журі було представлено 48 стіннівок  та  плакатів учнів ПТНЗ та студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації області. За підсумками журі обласного конкурсу в числі кращих визначено також і стіннівки Тлумацького коледжу ЛНАУ. На відкриття конкурсу запрошено представників департаменту, директорів, заступників директорів, майстрів виробничого навчання, викладачів, учнів ПТНЗ та студентів ВНЗ І-ІІ р.а. області. З кращих робіт організовано виставку по навчальних закладах.