Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

 

Найкращий захист від СНІДу - знання. Сьогодні у вирії подій, що відбуваються у світі, людина забуває про проблему СНІДу, сподіваючись, що вона її не торкнеться. На початку грудня у всьому світі говорять про ВІЛ (СНІД), про те , яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія. З метою попередження поінформованості студентів, у коледжі відбулася виховна година на тему "Найкращий захист від СНІДУ - знання" підготована студентами 12-ї групи (куратор Максимчук В.Я.) спільно з медичною сестрою Білан Н.Г. та викладачем біології Гуцуляк М.М., які розповіли про нову еру боротьби з СНІДом.

В рамках Проекту Євросоюзу, спрямованого на вдосконалення багатогалузевих підходів до профілактики ВІЛ/СНІДу серед студентської молоді та відзначення Всеукраїнського дня боротьби зі СНІДом 1 грудня відбувся обласний конкурс плакатів "Скажемо СНІДу НІ!!!Майбутнє без СНІДу" серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації та ПТНЗ області. Організаторами конкурсу виступили Івано-Франківський державний центр естетичного виховання, обласний лікувально-фізкультурний центр "Здоров'я" та обласна організація Товариства Червоного Хреста. Конкурс проводився у два етапи: перший етап - у навчальних закладах, другий - у фортечній галереї "Бастіон".

Студенти Тлумацького коледжу ЛНАУ також взяли активну участь у конкурсі. У холі коледжу, під керівництвом методиста з виховної роботи Чорній І.В. та завідувача біблотеки коледжу Стахурської М.В., організовано виставку плакатів, підготовлених навчальними групами для участі у І-му етапі конкурсу.

На рівні нашого навчального закладу було затверджено склад журі, яким і було визнано кращими роботи та направлено для участі у ІІ етапі плакати 21-ї і 12-ї груп та стіннівки 32-ї і 34-К груп. Журі обласного етапу конкурсу відзначило високий художній рівень робіт студентів Тлумацького коледжу Львівського національного аграрного університету.