Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

 

Найцікавішою та найприємнішою подією напередодні Новорічних та Різдвяних свят для студентів стала підготовка та участь у обласному конкурсі театрів фольклору та драматичних аматорських колективів.

Перший відбірковий етап конкурсу, проведений на рівні коледжу, приніс учасникам масу позитиву і створив святкову різдвяну атмосферу.

 

 

Фольклорні колективи академічних навчальних груп коледжу танцювали, співали традиційних святкових пісень, розповідали про українські народні звичаї у святкуванні Маланки, Різдва, Стрітення та  продемонстрували вишиванки різних стилів та інші народні строї.

    

Приємним завершенням календарного року та навчального семестру  стало призове ІІІ місце у обласному етапі даного конкурсу, яке отримав переможець відбіркового етапу на рівні коледжу -  колектив «Оберіг»  з обрядом «Маланка» за постановкою методиста з в.р. Чорній І. В. (вокал – Петрунько Г. С.).

 

 

 

 

 

Ми маємо берегти традиції, обряди та символи нашого народу і передавати майбутнім поколінням, задля збереження національної свідомості, та держави!

Методист з виховної роботи

Чорній Інна Василівна