Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

 

Докіль стоїть на світі вища школa                                      

І ловить вічність мудрості момент

Він пізнає щодня наук основи -

Знавець, вигадник, оптиміст студент! 

     Є в житті особливо божевільний і цікавий час - пора студентства, коли відкриваються блискучі перспективи, захоплюють нові знайомства та можливості. Дорога студента - це шлях через терни  сесій, змагань, конкурсів до великої мети - появи в світі ще одного молодого фахівця.

    4 травня 2017 року Тлумацький коледж Львівського НАУ гостинно вітав кращих з найкращих - студентів вищих аграрних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської, Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей регіону, які приїхали до нашого Прикарпатського краю щоб взяти участь у регіональному етапі щорічного всеукраїнського конкурсу Міністерства освіти і  науки України «Студент року – 2017» та вразити членів журі і всіх присутніх у залі своїми досягненнями в науці, мистецтві, і спорті.

      За честь гідно носити звання «кращого студента 2017 року» у Тлумачі змагались найкращі студенти із семи аграрних навчальних закладів I – II рівня акредитації регіону:

1.   

2.  

3.     

4. 

5. 

6.

7. 

      Конкурс проходив у піднесеній та урочистій атмосфері в актовому залі Тлумацького Районного Народного Дому, де гостей привітав директор Тлумацького коледжу Львівського НАУ Боднарчук Дмитро Юрійович, акцентувавши на тому, що на конкурсі зібрались найдостойніші студенти – майбутнє аграрного сектору нашої країни та побажав успіхів конкурсантам, а всім присутнім - приємних та позитивних емоцій.

     Елегантні ведучі урочисто розпочали конкурсне дійство, запросивши на сцену, під дружні оплески вболівальників, вишуканих красунь та харизматичних легенів – учасників конкурсу і жеребкуванням визначили порядковість виступу кожного конкурсанта.

 

 

     Розповівши всім присутнім про умови кожного з етапів конкурсного дійства та критерії оцінювання, ведучі оголосили склад конкурсної комісії, до якої увійшли:

Дмитро Юрійович Боднарчук - директор Тлумацького коледжу ЛНАУ.                                     

- Лисейко Костянтин Володимирович - начальник відділу у справах молоді та спорту Тлумацької РДА

Смижук Оксана Василівна - голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України.

- Гринюк Любов Романівна - методист відділу культури Тлумацької РДА.

Чаплінська Леся Павлівна - менеджер компанії «Євролайф Україна».

     Учасники змагались у 4-х етапах, 1-й з яких – це ПАПКА-ПОРТФОЛІО, яка готується у друкованому вигляді та подається на розгляд конкурсної комісії. Критеріями для оцінювання даного етапу є: середній бал, копія залікової книжки та останньої сесії конкурсанта, показники громадської і суспільно-корисної діяльності студента.

     Другий етап – конкурс «ВІЗИТКА», у якому конкурсанти представляли себе, свій навчальний заклад та обрану професію.

   

  

 

   Третім етапом був ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ТУР, у якому потрібно було дати правильні відповіді на 50 питань із категорії загальних знань.

 

    А в останньому, четвертому етапі конкурсу, учасники демонстрували  СВОЇ ЗАХОПЛЕННЯ, хоббі і таланти. Конкурсанти співали, танцювали, презентували, малювали, розповідали, демонструючи свої життєві цінності і таланти найрізноманітнішими способами.

 

  

     Різні захоплення, погляди і таланти об’єднали в святковій залі представників різних професій ще раз показавши, що можливості і бажання сьогоднішньої студентської молоді безмежні і багатогранні.

   У перервах між конкурсами гості мали нагоду  переглянути виставку творчих робіт художника - вихователя Тлумацького коледжу - Татарчука Богдана Дмитровича, та відвідати музей етнографії і побуду Прикарпатського краю.

     Як подарунок для гостей колективи художньої самодіяльності Тлумацького коледжу ЛНАУ  підготували святковий концерт під назвою: «З Україною в серці» ще раз довівши, що безмежно багата наша рідна Українська земля і своєю багатовіковою історією, і мальовничою природою, і чарівною піснею, і розумними, талановитими людьми.  

 

 

 

     В день проведення регіонального етапу конкурсу «Студент року-2017» працювали не лише його учасники, але й голови регіональних студентських рад, зібравшись  для чергового засідання у конференц залі Тлумацького коледжу Львівського НАУ, яке розпочала голова студентського профспілкового комітету Тлумацького коледжу Львівського НАУ  Тучапська Б. І.

 

     Після  привітань та розповіді про цікаві факти з історії Тлумацького коледжу, студенти розпочали роботу засідання на якому з доповідями виступили:

  1. Вірстюк С. Л. –  голова ради студентського самоврядування Тлумацького коледжу Львівського НАУ, яка доповідала про значення волонтерського руху для формування громадської активності та національної самосвідомості у студентів на прикладі Тлумацького коледжу.
  2. Мельник О. Л. – заступник голови студентської ради Рогатинського державного аграрного коледжу, доповідала про співпрацю педагогічного та студентського колективів у здійсненні волонтерської діяльності Рогатинського державного аграрного коледжу.
  3. Ловчанко Д. П. – голова ради студентського самоврядування Івано-Франківського коледжу ЛНАУ, розповіла про роль студентського активу у формуванні особистості студента.

     

    Плідно попрацювавши та обмінявшись досвідом учасники засідання визначили базовим навчальним закладом для проведення засідання регіональних студентських рад у жовтні 2017 рокуВП Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний коледж», після приєднались до глядачів конкурсної програми, продовживши вболівати кожен за свого фаворита.

      І ось настала хвилююча мить - визначення переможців та нагородження учасників.

     За  підсумками результататіврегіонального етапу конкурсу «Студент року – 2017» Компетентне журі визначило  переможцем (І-е місце)  конкурсу, з присвоєнням звання «Студент року-2017», Ключевського Євгена Володимировича - студента   Тлумацького коледжу Львівського НАУ.

ІІ місцеФроляк Христина Миколаївна Снятинський коледж Подільського ДАТУ.

ІІІ місце - Зайчук Любов Анатоліївна Відокремлений підрозділ НУБіПУ «Бережанський     агротехнічний коледж»

- Номінацію «Талант року» присвоєно  - Сав’юк Аліні Віталіївні (ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого»).

- Номінацію «Спортивна леді» здобула- Боднарук Любов Вікторівна (Івано-Франківський коледж ЛНАУ).

- «Творча леді» - Коломієць Аліна Сергіївна (Борщівський агротехнічний коледж).

- «Активіст року» - Макарчук Володимир Володимирович ( Рогатинський державний аграрний коледж)

 Під бурхливі оплески всі конкурсанти були нагороджені призами та отримали грамоти учасника регіонального етапу конкурсу з присвоєними призовими місцями та номінаціями.  

   

     Як ми побачили на практиці, шлях до зірок не такий вже і простий. За кожною маленькою зірочкою стоїть колосальна і наполеглива робота.  Після нагородження переможців директор коледжу та ведучі урочистого дійства від імені всіх конкурсантів ще раз подякували тим, хто дає нам крила надії, творчості, наснаги, крила, які з кожним днем підносять нас вище і вище – нашим  батькам та вчителям. А конкурсантам побажали не зупинятися на досягненому і впевнено крокувати до нових висот та перемог!

Методист з виховної роботи Тлумацького коледжу Львівського НАУ

Чорній Інна Василівна