Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

 

Традиційно напередодні святкування Міжнародного дня студента щороку у гуртожитку спільно із відділом у справах молоді та спорту Тлумацької РДА проводиться конкурс-огляд на кращу кімнату з метою популяризації підтримання чистоти й порядку студентами. Визначення переможців відбувається за критеріями: санітарний стан, художньо-естетичне оформлення, обладнання та устрій кімнат, дотримання правил внутрішнього розпорядку. Журі визначило декілька кімнат, які б могли претендувати на перемогу. Є кімнати, студенти в яких уже не вперше отримують призові місця – це студенти ІІ-го курсу, що свідчить про досить високий рівень дотримання ними санітарних та естетичних норм і порядку.

Цього року  І-ше місце  отримали студентки І-го курсу  22 блоку 2-місної кімнати – Бойчук Олеся та Савочка Юлія 12група, та 23 блоку (2-місна) – Пророцька Тетяна і Мадрига Ольга 11 група.

 

Переможців було урочисто нагороджено грамотами представником Відділу у справах молоді та спорту Тлумацької РДА Іриною Римчук під час святкування Міжнародного Дня Студентів.