Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики


     10 травня 2018 року  на базі ВП НУБіП України «Бережанського агротехнічного коледжу» відбувся традиційний заключний етап щорічного Всеукраїнського конкурсу «Студент року-2018» серед кращих з кращих студентів вищих аграрних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської, Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей регіону.

Слід зазначити, що конкурсанти цього річ прибули практично з усіх існуючих у регіоні аграрних коледжів і були вони всі напрочуд талановиті, і варті перемоги.

Тлумацький коледж Львівського НАУ у цьому році  на дуже високому рівні презентувала голова студентської ради коледжу, студентка 22-ї групи Микуляк Христина Петрівна, виступи якої вразили всіх присутніх у залі своєю оригінальністю, багатогранним творчим і художнім рівнем підготовки та професійним виконанням.  Наша студентка беззаперечно полонила серця  як глядачів, так і суперників своєю харизмою, лідерськими якостями та багатогранним світом своїх захоплень, за що й отримала відзнаку у номінації «Творча особистість».

Увесь викладацький та студентський колектив Тлумацького коледжу вболівав за нашу учасницю і щиро вітає Микуляк Христину з блискучим виступом у Конкурсі.