Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

 

04.12.2015 року на базі Тлумацького коледжу Львівського національного аграрного університету було урочисто відкрито та освячено каплицю Пресвятої Богородиці та сучасний спортивний майданчик.

У величному духовному дійстві взяли участь районної державної адміністрації Володимир Габурак, заступник голови районної ради Василь Гнатюк, керівник апарату РДА Іван Шкварок, міський голова Тлумача Володимир Корженьовський, депутат обласної ради Богдан Станіславський, викладачі та студенти коледжу, жителі і гості району.

Освячення та першу Божественну літургію провели декани Тлумацьких деканатів УГКЦ о. Павло Дутчак та УАПЦ о. Василь Стадник.Відкриття каплиці – це надзвичайна подія в житті коледжу, яка сталася з Божого благословення і до якої всі готувались із великим душевним натхненням. Після урочистого служіння з вітальним словом до присутніх звернувся Дмитро Боднарчук, відзначив роботу працівників, викладачів, студентів коледжу, усіх небайдужих людей, які долучилися до зведення каплиці, благоустрою подвір’я та встановлення спортивного майданчика зі штучним покриттям.

На урочистостях у присутності спортсменів, студентів, викладачів, гостей було перерізано стрічку біля входу на майданчик. Його облаштування – це не тільки підтримканачального закладу за відсутності пристосованих приміщень для занять фізичною культурою і спортом, а й створення сприятливих умов для тренування молоді міста. Зі словами вдячності директор коледжу звернувся до керівництва районної державної адміністрації, районної ради, Тлумацької міської ради, а також меценатів і благодійників – ген. директора ФК «Ворскла» (Полтава) Яворського Д.В., (Круця М.Ф. (ПАТ «Івано-Франківськцемент»), Безрукого Р.А. (ВАТ «Карпатнафтобуд»), Станіславського Б.М. (ТОВ «Станіславський»), Гордійчука І.Г. (ТзОВ «Штерн-Агро»), Тихоліза В.М., Завідовського Б.З., Романюка М.М., Качура Г.М. та інших.

 


 

 


В цей урочистий день з нагоди відкриття спортивного майданчика відбувся турнір з футболу між командами Тлумацької гімназії, Тлумацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Королівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. та Тлумацького коледжу.

 

Перше місце у змаганнях посіла команда Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст., друге вибороли футболісти із команди коледжу, третє місце за командою Тлумацької гімназії. Футболістам Королівської ЗОШ І-ІІІ ст. було вручено подяку за активну участь у змаганнях.


Виступаючи з вітальним словом, голова РДА Володимир Габурак зазначив: «Ми сьогодні відкрили дві споруди, одна з яких покликана берегти нашу духовність, а інша – гартувати та зміцнювати здоров’я дітей, виховувати спортсменів. Це черговий здобуток для Тлумаччини, ми не будемо зупинятися на досягнутому, а зробимо усе можливе, щоб соціальна інфраструктура району розвивалася».