Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

 

Студенти Тлумацького коледжу Львівського НАУ, викладачі, гості міста зібралися на подвір'ї навчального закладу, щоб схилити в невимовній скорботі голови перед Героями України, яких було вбито в мирний час 21 століття.

Лінійка-реквієм "Їм вічна слава, їм вічна пам'ять", приурочена другій річниці Небесної сотні, розпочалась з виконання національного гімну. Потім до слова ведучі дійства Сандра Сірман та Микола Телепчук, студенти 21 та 22 груп, запросили до слова директора Тлумацького коледжу ЛНАУ Дмитра Боднарчука, сприянням якого на території закладу минулої осені встановлено пам'ятний знак Героям, котрі віддали своє життя під час Революції Гідності.

У своєму виступі директор навчального закладу нагадав, що Майдану передувало побиття студентів, котрі вийшли на протест проти відмови тодішніх керівників держави підписувати інтеграційну Угоду з Європейським Союзом. Потім Майдан, котрий набував все більшого розмаху, висунув і політичні вимоги - зміну уряду, відставки Президента, покращення економічного життя. промовець наголосив, що 108 громадян України та інших держав заплатили своїми життями за європейське майбутнє, реформи, які б мали змінити обличчя держави. Нинішнє дійство у коледжі, зауважив Дмитро Боднарчук, спрямоване насамперед на те, щоб пам'ятати і шанувати тих, котрі загинули за наше майбутнє і кращу долю. "Ми - сильна, працьовита і потужна нація, - сказав він, - закликаю вас пройнятися ідеєю Майдану, вірити в те, що наша держава стане в перший ряд не лише з країнами Європи, але й світу".

У пісенно-поетично-прозовій композиції взяли участь студенти 2 курсу Вікторія Тучапська, Олег Прокопенко, Мар'яна Надачковська і Наталія Фотуйма, які читали вірші, висловлюючи шану тим, котрі поклали свої голови за наше майбутнє, а також прапороносець, студент 22 групи Дмитро Горбачинський. У виконанні студентки 3 курсу Галини Яценюк прозвучали пісні "Мальви" та "Над землею тумани". Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Майдану, опісля від імені поважного зібрання студенти коледжу поклали квіти і засвічені лампадки до пам'ятного знака Героям Небесної Сотні.

Лінійка-реквієм завершилась прослуховуванням тужливої пісні "Гей, пливе кача...", котра стала широковідомою після її виконання під час реквієму за загиблими учасниками Революції Гідності.

Лінійку-реквієм підготувала

методист з виховної роботи Тлумацького коледжу ЛНАУ

Ціник Наталія Володимирівна.