Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

 

Хоча офіційно День знань був затверджений ще в 1984 році, але вже багато десятиліть поспіль 1 вересня можна сміливо назвати одним із головних свят року – урочисте, хвилююче і відповідальне водночас, воно об’єднує всю громаду – від найменших, тих хто вперше піде до школи, стане першокласником, до серйозних старшокурсників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя.

Крім того, це свято всіх учителів, викладачів, батьків, бабусь та дідусів, усіх, хто з хвилюванням та гордістю збиратиме та проводжатиме школярів та студентів до навчальних закладів. Ба навіть ті, хто здавалося б не має жодного стосунку до освіти, навчального процесу, навіть вони в цей день сповнені святковою атмосферою.

Новий навчальний рік у стінах нашого коледжу розпочався святковою лінійкою, в якій взяли участь студенти, їхні батьки, викладачі, дирекція коледжу, представники влади нашого міста. Всячесні отці благословили усіх присутніх та побажали успішного навчального року, процвітання та розвитку нашому коледжу.

 

Директор коледжу Боднарчук Дмитро Юрійович у своєму вітальному слові закликав студентів добре та активно проводити час навчання, адже від цього в більшій мірі залежить їхнє майбутнє та майбутнє нашої країни.

Варто зазначити, що цьогоріч наша коледжівська родина поповнилася студентами, які матимуть можливість освоювати нові спеціальності, зокрема такі, як: 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 075 «Маркетинг», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».