Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

 

Студентські роки – найцікавіші та найвеселіші у житті кожної людини. Навіть через багато років у спогадах залишаються яскраві моменти. От і у нашому навчальному закладі відбулися урочистості з нагоди святкування Міжнародного дня студента.

22 листопада у актовій залі Народного дому, зігрітому посмішками та шаленою енергетикою,  зібрались студенти, батьки, викладачі й працівники коледжу. Свято під назвою "Студент - це на все життя!" розпочалося із запальної музики, танцювальних та вокальних номерів. Кожна з груп коледжу презентували свої художні номери, пісні,вірші, гумористичні епізоди. Першокурсники активно брали участь у концертній програмі.

     Традиційно, на святкуванні Міжнародного дня студента відбувається і посвята першокурсників у студенти Тлумацького коледжу ЛНАУ.

  Із словами привітань до всіх присутніх звернулася заступник директора з навчальної роботи Федоришин Галина Василівна, яка зазначила: "Майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям... Переконана, сплине незначний час і Ваш досвід та професіоналізм визначатимуть долю всієї держави". Після чого було вручено першокурс-никам перший їх документ - студентський квиток.

      Методист з виховної роботи Чорній І.В. привітала студентів та всіх причетних до свята, відзначивши внесок кожного у життя коледжу. Кращі студенти отримали грамоти за успіхи в навчанні та активну участь у громадському житті коледжу.

   Наприкінці свята приємно здивувала присутніх комедійна сценка "Викладачі - теж люди" у виконанні викладачів та бібліотекаря коледжу.

       Приємно усвідомлювати, що у нашому коледжі навчаються та працюють талановиті люди, а їх виступи є невід’ємною частиною життя навчального закладу. Впродовж святкових урочистостей у залі вирували позитивні емоції, гарний і святковий настрій.