Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

 

В перший тиждень Великого посту в Тлумацькому коледжі Львівського національного аграрного університету відбувся інформаційно-пізнавальний виховний захід «Великий піст у житті людини».

Благословенний час - Великий піст
Час на молитву, роздуми і сповідь….

Щоб наша молодь стала тією силою, яка робить світ кращим, щоб хлопці та дівчата вже зараз вчилися жити по християнськи та пізнавали духовний світ, у Тлумацькому коледжі Львівського НАУ саме на початку Великого посту викладачами коледжу Гуцуляк І.Т, наставником групи 32 Гуцуляк М.М., проведено інформаційно-пізнавальний виховний захід «Великий піст у житті людини». До заходу долучилася священик Олег Мосяк, бібліотекар коледжу Стахурська М.В., викладачі, батьки, студенти.

Святий Великий піст — це одна із священних основ християнської ре­лігії. Передпасхальний піст для хрис­тиянського люду — це час покаяння і всепрощення, в якому беруть участь і душа, і тіло. Душа очищається через щиру молитву, а тіло — через щоден­ну обмеженість у земних благах.

Час Великого посту  період особливої призадуми над своїм життям, пережиття страсних мук Господа, щоб гідно прийняти Його безцінний дар  відкуплення кожного з нас від гріха через смерть на хресті.

Святий Василій Великий навчає, що «справжній Піст – це усунення гріхів» а святий Іоан Золотоустий говорить так: Ти постиш? Докажи мені це своїми вчинками.

На виховному заході отець Олег Мосяк наголосив, що головний сенс посту - це наш шлях до Бога. І в цьому сенсі тілесний піст і піст наш внутрішній, духовний піст - вони йдуть рука об руку, одне без іншого неможливо. Піст повинен допомогти людині зрозуміти, хто вона така, і усвідомити себе як істоту, яка здатна любити, ділитися, співчувати, яка здатна чимось жертвувати заради іншої людини.

Тож з гідністю пройдім Великий піст
Хоч тіло як жебрак, та дух як велет.
Хай буде він для нас не мов той міст,
Яким ми перейдем на другий берег. 

                           Наставник 32 групи Гуцуляк М.М.