Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

     В останній день навчання І-го семестру в актовому залі гуртожитку коледжу пройшло новорічне свято для студентів, яке розпочали призери обласного етапу конкурсу аматорських фольклорних колективів серед ВНЗ І-ІІ р.а. – колектив «Оберіг», завіншувавши всіх присутніх з наступаючими святами, та побажавши всіляких гараздів у Новому році.

    Цікавинкою свята стало те, що замість Діда Мороза, захід вели цілих дві Снігурочки – Микуляк Христина та Солонина Вікторія.

    В програмі свята були веселі конкурси, вручення подяки учасникам колективу «Оберіг» за зайняте ІІІ-е місце в обласному конкурсі, та дискотека. Всі бажаючі мали змогу отримати солодкі та інші новорічні призи, взявши участь у веселому конкурсі «Відгадай де ти?», продекламувавши вірші про Новий Рік та Різдво, або виконавши пісню для всіх присутніх.

     На завершення концертно-розважальної частини свята, директор коледжу Боднарчук Д. Ю. привітав усіх присутніх з наступаючими новорічними та різдвяними святами, побажавши весело святкувати та набиратись сил під час канікул для плідної роботи у наступному навчальному семестрі.

Методист з виховної роботи

Чорній І.В.