Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

 

З огляду на те, скільки часу студент за роки свого навчання у коледжі проводить у гуртожитку, він по праву може вважати гуртожиток своїм  домом. А  свій дім українці споконвіків прикрашали та облаштовували.

Доброю традицією вже стало проведення конкурсу-огляду на кращу кімнату гуртожитку напередодні святкування Міжнародного дня студента. З метою популяризації підтримання чистоти й порядку студентами в кімнатах гуртожитку, Тлумацький коледж Львівського НАУ спільно із відділом у справах молоді та спорту Тлумацької районної державної адміністрації  щороку проводить огляд-конкурс на кращу кімнату гуртожитку. Визначення переможців відбувається за критеріями: санітарний стан, художньо-естетичне оформлення, обладнання та устрій кімнат, дотримання правил внутрішнього розпорядку. Цього року І місце  отримали студенти 18 блоку - Цибик Х.Я. (21 гр.), Шевага Н.В. (12гр.), Равлюк Ю.В. (11гр.).

 

Вручення призів відбулось на урочистому концерті, присвяченому Міжнародному дню студента. Заохочувальні призи вручив начальник відділу у справах молоді та спорту Тлумацької районної державної адміністрації  Костянтин Лисейко.

Вихователь гуртожитку Татарчук Б. Д. сумлінно працює над  створенням затишної та домашньої атмосфери, стимулюючи всіх студентів робити свій тимчасовий дім щодень кращим та комфортнішим. З цією метою, спільно з відділом у справах сім’ї, молоді і спорту та кредитною спілкою «Надія»,  щорічно проводяться конкурси на кращу кімнату, кухню, коридор, конкурс на виявлення кращої молодої господині, вечори зустрічей та відпочинку та багато інших заходів.

Крім того приміщення та територія навколо гуртожитку постійно покращується та облагороджується. Відремонтовано актову залу, санвузли та блоки, оновлюється інформаційна база, обладнана кімната відпочинку та виховательська.

  

  

Студентам затишно і комфортно проживати у гуртожитку. До того ж, у них тут з’явились нові друзі, з якими проживають тепер однією дружною сім’єю. Студенти у гуртожитку – хоч ще не зовсім дорослі, але уже доволі самостійні люди, які набувають тут досвіду, який стане в нагоді у подальшому дорослому та сімейному житті.

Методист з виховної роботи

Чорній Інна Василівна