Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

        Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій всієї країни особливо піднесений і радісний. У перший  тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівника освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

Відбулося таке свято і в Тлумацькому коледжі ЛНАУ. В Районному Народному Домі зібрався весь колектив працівників та студентів коледжу.  Майбутні випускники 31 та 34-к груп і талановиті студенти усіх курсів підготували чудові номери та привітання. Ведучими концертної програми були Стахевич Маряна  та Бигар Іван (31 група).

 

Стахурська Христина (31 група) і Франків Ольга (22 група) підготували пісні подяки дорогим викладачам. Семенчук Володимир (група 34-к) виконав пісню «Україна-Вишиванка», а вокальна група хлопців - пісню «Вчителі-журавлі».  Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники коледжу від привітань Сільвіо Берлусконі у виконанні Федорчука Івана (34-к) та його перекладача Басюка Любомира (21 група), які представили публіці  гумористичну сценку.

 

  

Також розвеселила всіх телеграма з Міністерства освіти, яку оголосив листоноша Пєчкін – Костриба Дмитро (22 група). Задуматись наскільки важливою є професія «Учитель» нам допомогли студентки, які зачитали вірші подяки (Леськів Мікаелла - 31 група, Водославська Анна – 21 група). Гороскоп для наших любих викладачів підготували кореспонденти Вірстюк Соломія (31 група) та Фотуйма Віталій (34-к група).

  

 

З танцювальним подарунком викладачів вітав  колектив гостей «Юність».

Приємно розчулив всіх присутніх виступ «найзнедоленішої» частини людства – вчительських дітей, які поділилися своєю «бідою» та просили допомогти їм повернути їхніх матерів, які через свою викладацьку роботу зовсім не мають часу на діток.

Святкування Дня працівника освіти пройшло в урочистій та піднесеній атмосфері:  директор коледжу  Дмитро Юрійович Боднарчук вручив працівникам почесні грамоти за їх сумлінну працю, а студенти ІІІ курсу подарували  чарівні квіти викладачам та ветеранам педагогічної праці коледжу.

 

 

Чудовий святковий концерт завершився фінальною піснею «Рідні вчителі» у виконанні солістки Магіс Тетяни (34-к група) та всіх учасників концерту.

Студентки групи 31

Леськів Мікаеллата Соломія Вірстюк