Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

 

Усередині жовтня , коли починаються перші заморозки, церква відзначає велике свято-Покрову Божої Матері.Для українців 14 жовтня - це не тільки християнське , але й національно-патріотичне свято.

У Тлумацькому коледжі ЛНАУ 17 жовтня 2017 року відбувся виховний патріотичний захід "Відповідь нескореного народу", присвячений 75 річниці створення і боротьби УПА. Під керівництвом  методиста з виховної роботи Чорній І.В., куратора групи Насадик З.І., вихователя гуртожитку коледжу Татарчука Б.Д. студенти 12 групи підготували урочистий  святковий концерт, присвячений героям повстанської армії та сьогодення. У фойє коледжу бібліотекарем оформлено тематичну ілюстративно-книжкову виставку.

 Захід розпочався з виступу вокальної групи студентів коледжу, підготовленого художнім керівником Петрунько Г.С. Учасники концерту – студенти 12 групи і найталановитіші юнаки з усіх навчальних груп - виконували пісні патріотичного спрямування, декламували вірші про Повстанську Армію та героїв АТО.  На заході були присутні дирекція коледжу,викладачі, студенти та запрошені гості.

 

 

 

 Вже традиційною стала щорічна зустріч з учасниками та очевидцями тих героїчних подій. Серед запрошених гостей були:   вчитель історії   Дземан Михайло Павлович,  станичий УПА Костюк Степан Михайлович,  учасник  Революції Гідності та  воїн АТО  Чернецький Ігор Йосипович,   учасник та військовий лікар АТО  Маланчук Віталій Ярославович.  Студенти з цікавістю, захопленням та глибоким сумомводночас слухали розповіді гостей.

 

 

Всі присутні вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання.

Впродовж заходу вшановувалось свято Покрови Пресвятої Богородиці, згадувалась епоха козаків, УПА, героїв Небесної Сотні та Східного Фронту в зоні АТО, які віддають життя за незалежність та єдність України.

Даний захід надовго залишиться в памяті не тільки студентів , а й викладачів.

Голова циклової  комісії гуманітарних  дисциплін,

куратор 12 групи, Насадик З.І.