Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

 

20 лютого студенти та працівники коледжу зібралися біля меморіальної дошки пам’яті Героїв небесної сотні, встановленої на території коледжу, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам'яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний час XXI століття на Майдані.

В історії кожної нації жодні події, постаті не зникають, не відходять у небуття. Чин молодих героїв Крутпідхопили, як естафету в 2013-2014 році наші студенти і вийшли на Майдан, а коли почалася російська агресія- пішли захищати Батьківщину. Ми бачимо як повторюється історія. Чому так? Тому що молодь гостро відчуває обов’язок перед Батьківщиною. Щоб не повторювалися трагедії треба вивчати уроки історії, робити висновки. Війна закінчується лише тоді, коли живі об’єднуються в молитві за мир та спасіння душ тих, чиї життя перервалися передчасно.

Лінійка-реквієм, підготовлена студентами 12 групи під керівництвом методиста з виховної роботи Чорній І. В., розпочалась із вступного слова директора коледжу та молитвиза Небесну сотню та кожного, хто постраждав, за мир і примноження любові та викорінення ненависті.

Під мелодію гімну Небесної сотні «Пливе кача» ведучий запалив свічі, які по колу передавали з рук в руки до меморіальної дошки, щоб кожен торкнувся пам’яттю цього священного вогню.

 Хай буде їх світло даниною тим, хто навічно пішов від нас, пожертвувавши собою заради торжества справедливості, а пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! ВМИРАЮТЬ ВОРОГИ!

Методист з виховної роботи

Чорній Інна Василівна