Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

 

  29 січня, у Тлумацькому народному домі, пройшов вечір-пам’яті «Вони загинули за Україну», присвячений 100-річчю битви під Крутами. Щороку ми вшановуємо пам’ять молодих героїв, що 1918 року полягли біля залізничної станції Крути, захищаючи Українську народну республіку від більшовицьких загонів, які рвались до Києва. Їхній подвиг навічно ввійшов до літопису боротьби за незалежність Вітчизни, як одне із свідчень незламності духу українського народу, його вічним прагненням до волі і справедливості.

Протягом заходу молоді хлопці та дівчата читали вірші, присвячені пам’яті героїв Крут та співали патріотичні пісні. Глядачі мали нагоду усвідомити рядки української історії де вписано подвиг юнаків, що полягли за незалежність молодої Української Держави на станції Крути.

Студенти Тлумацького коледжу підготували коротку історичну довідку про події, які передували Крутянській битві, про політику тогочасного уряду. Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її.

Завершився вечір-пам’яті спільним виконанням Гімну України.

З сайту Тлумацької міської громади

http://tlumacka-gromada.gov.ua