Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

 

Ви покликані, бо й Христос страждав за вас також,

лишивши вам приклад, щоб ви йшли його слідами. (ІПт. 2, 21)

Набоженство Хресної дороги завжди БОГОВІ миле, а нам дуже помічне. Цей духовний скарб переносить нас думкою у ту сиву давнину, коли Пилат засудив Ісуса Христа на смерть. Розважаючи про Христові страсті, Його терпіння і муки, ми йдемо за Ісусом, крок за кроком аж на гору Голгофту, де було виконано вирок смерті - розп'яття.

Хресна дорога - це свідоцтво вічної незгасаючої любові Ісуса Христа до нас, яка освячена невинною Кров'ю, нечуваними стражданнями та незліченними Ранами Святого Тіла нашого Спасителя.Тож розпалімо свої серця вдячністю і гарячою любов'ю до Ісуса через духовну співучасть в цьому набоженстві до Божого Сина за відкуплення людського роду від гріха і вічної загибелі.Прихиляємо ваші серця в покорі та любові до нашого Спасителя, Ісуса Христа і даємо можливість кожному пізнати себе, знайти своє місце у Хресній дорозі та запитати: "хто я?" - Вероніка, киринейчик, сотник чи Лонгин...

Студенти та викладачі Тлумацького коледжу ЛНАУ взяли участь у Хресній дорозі, яка відбулася у м. Тлумач. Проходила Хресна Дорога у часі Великого посту, вулицями міста.  Тлумачани й гості міста пройшлися дорогою терпіння, страждань та смерті Ісуса Христа.

 

 

Студенти підготували вірші, розважання та цитати зі святого письма до всіх чотирнадцяти стацій Хресної дороги, та мали можливість розважати над терпіннями Спасителя, пережитими задля відкуплення всього людства, а також, єднаючись у молитві, просити у Господа миру і кращої долі для нашої країни. 

  

 

 

 

 

 Хресна хода розпочалася від храму Пресвятої Трійці, пройшла вулицями І.Макуха, Т.Шевченка, Кн.Ольги та В.Винниченка. Молитовну ходу очолили декани Тлумацьких деканатів Української Греко-Католицької Церкви о. Павло Дутчак і Української Автокефальної Православної Церкви о. Василь Стадник та інші священнослужителі.

Долаючи шлях тривалістю понад 3 години , люди намагалися відтворити хід Хресної дороги Спасителя, що відбувався в Єрусалимі дві тисячі років тому. Цим нагадували вірним про надлюдські терпіння Ісуса Христа, які Він переніс заради спасіння кожної людини.

Хресна дорога є великим прикладом для людей, щоб віднайти через страждання та хресну смерть Ісуса дорогу до свого серця, проаналізувати своє життя, побачити реальний стан своєї душі та приступити до покаяння, щоб гідно зустріти славне свято Воскресіння.