Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

 

25.04.18р. – студенти 12 групи  з куратором  Насадик З.І. відвідали один із найбільших анатомічних музеїв України, який знаходиться  в м.Івано-Франківську  на площі Шептицького, в  морфологічному корпусі  мед університету. Цікаву та навчальну екскурсію провів ініціатор  його створення, доцент кафедри  анатомії людини – Омелян Юрах.

Над входом у музей  нас зустрічають  слова латиною :  « Нісmortui  docentvivos»- тут мертві вчать живих. Студенти з цікавістю розглядали найкращі препарати людського тіла (понад 500). Усіх вразило влучне поєднання вивчення анатомії з естетичним вихованням, яке перестає у гуманістичне, у повагу до людського тіла та  пацієнтів. Омельян Юрах  особливу  увагу  звернув на виховання   молоді, на аборти, оглядаючи шафу з роз препарованими тілами маленьких дітей.

Неймовірні враження залишили твори образотворчого мистецтва. Це             репродукції відомих картин ХУІ ст. Дієго Веласкеса  « Венера перед дзеркалом», фрагменти фрески з  « Сікетинської капели». Створення Адама, Мікеланджело Буонарроті.

Викладач коледжу,

куратор 12 групи, Насадик З.І.