Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

14-го жовтня ми віддаємо данину любові та поваги до захисника України. Відзначаючи Свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України, українці засвідчують політичну спадковість сучасної української держави від Русі, козацтва, визвольного руху. Студенти та викладачі Тлумацького коледжу долучились до міського віче, яке відбулося 14 жовтня біля пам'ятника "Борцям за волю України".

У Тлумацькому коледжі Львівського НАУ було заплановано урочистості, присвячені цій триєдиній даті. Студенти під керівництвом методиста з виховної роботи Самборської Ольги Богданівни, куратора 21-22-23 груп Гуцуляк Мирослави Михайлівни, музичного керівника Бачинської Юлії Віталіївни та вихователя гуртожитку Татарчука Богдана Дмитровича 15 жовтня провели історико-літературну композицію на тему: «Епоха козацька скінчилась, та зостались козацькі серця».

На захід були запрошені бійці АТО: старший солдат розвідки роти - Євген Євгенович Дудник, сержант - Ігор Романович Гайдейчук, волонтер - В'ячеслав Степанович Мартинюк та голова комітету дружин та матерів учасників АТО Тлумацького району. Кожен з бійців поділився спогадами про своє перебування на Сході та волонтерську діяльність. Їх розповіді не залишили байдужими жодного з присутніх.

 

Захід наповнений був різноманітними виступами студентів, викладачів та співробітників коледжу. Лунали пісні, вірші та побажання. У залі панувала невимушена атмосфера. Залишайтесь живими, дорогі наші захисники, бо Ви - наше все!