Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

У світлий день Покрови Пречистої Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою відзначається національне свято – День козацтва. Ця традиція належно підкреслює велике історичне значення козацтва в боротьбі за утвердження української державності та суттєвий внесок у сучасний процес державотворення.

Козаччина завжди була однією з найяскравіших сторінок української історії, на славних прикладах якої виховувалося почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців. Козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг.

Відгомоніли століття з того часу, як в пониззі Дніпра, за його порогами, мужні і волелюбні лицарі заснували Запорізьку Січ. А пам'ять живе. Тому з метою виховання пошани до історичного минулого 16 жовтня 2019 року у Тлумацькому коледжі Львівського НАУ викладачами дисциплін «Захист Вітчизни» Гуцуляк І.Т., та фізичної культури Горін С.Є., було проведено спортивно – виховний захід "Козацькі забави".

Учасниками свята були студенти першого курсу. Склавши присягу, як справжні козаки, хлопці показали свої знання з історії козацтва та продемонстрували фізичну міць та силу. Дух змагання та дружби, бажання ставати кращими, сильнішими об'єднували учасників. У такі моменти усвідомлюєш, що патріотизм - це звичайний стан повсякденного життя, це шанобливе ставлення до звичаїв і традицій, це гаряче почуття свого людського й національного обов'язку. Родзинкою свята була музична пауза. Змагання оцінювало професійне журі у складі викладачів та співробітників коледжу.