Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

            З 9 по 18 березня 2016р. відповідно до затвердженого плану заходів, в коледжі пройшла декада циклової комісії.
         Суть підготовки спеціалістів з бухгалтерського обліку можна розглядати як систему економічних знань, певних навичок і вмінь, спрямованих на виховання економічної свідомості спеціаліста, його світогляду, поглядів і переконань. Вирішення цих проблем вимагає удосконалення навчально-виховного процесу, розробки нових методів та форм взаємодії викладача та студента.

        Стало вже традицією запрошувати ревізора та податкового інспектора на зустріч зі студентами. Гості поділилися практичним досвідом, обґрунтували доцільність та актуальність професії бухгалтер. Студентів зацікавила інформація щодо нового податкового законодавства та особливостей ревізії.

       У кожної людини є фантастично великі можливості вибору. І це велике щастя на все життя – не помилитися, обрати потрібну, по душі та по здібностям професію, щоб із задоволенням працювати і відчувати власну приналежність до великої справи.

        Студенти 2курсу провели політ інформацію по групах на тему: «Бухгалтер – професія молодих».

     Бухгалтер – це стиль життя. Він щоденно занурюється в гармонію рахунків, проводок, чисел, досягаючи неможливого – балансу між дебетом та кредитом. Лірична струнка його душі дзвенить тихо та трепетно. Але це не заважає проявляти свої творчі здібності як викладачам, так і студентам. 

       Студенти 31 та 32 груп коледжу взяли участь в інтелектуальній грі «Моя професія – бухгалтер», де проявили свої знання з фінансового обліку та економічного аналізу. А також продемонстрували свою креативність, комунікабельність та переконалися у правильно обраній професії.

        Підведені підсумки проведення декади циклової комісії, відмічені найбільш активні студенти, переможці конкурсів.

Всі студенти з нетерпінням будуть чекати наступного предметного тижня!