Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

  

17 березня у приміщенні районного Народного дому пройшов творчий звіт аматорських колективів Тлумацького коледжу Львівського НАУ під назвою  «Україна – єдина країна!».

Цього року імідж нашого навчального закладу на обласному рівні захищали не лише студенти, але й педагоги та інші працівники коледжу – загалом 34 студенти та 8 викладачів і працівників. 

 Ведучими свята теж були як представник від студентства – Мулярик Ярослав (34-К гр.), так і від педагогічного колективу – Самборська О. Б. (викладач укр.мови та літератури).

 Концертну програму розпочав фольклорний колектив коледжу з обрядом «Веснянки», аби зустріти ніжну, квітчасту весну так, як зустрічали її наші предки.

Яку владну силу таїть в собі народна пісня! Минають віки, змінюються суспільні устрої, потрясають світ нищівні війни і голодомори, а народна пісня залишається… Доки житиме народна пісня – житиме й народ!

Лірично-романтичну атмосферу в залі створили студенти 24-К групи Федорчук Іван, виконавши народну пісню «Ніч яка місячна», під  музичний супровід одногрупниці Магіс Тетяни та  Семенчук Володимир із піснею «Поцілую тебе».

Тріо викладачів та секретаря коледжу: Самборська О. Б., Чорній І. В. та Присяжнюк У. Р. акапельно співали українську народну пісню «Ой, там у полі, у полі».

Студент І-го курсу Ключевський Євген декламував вірш від імені Т. Г. Шевченка, закликаючи український народ об’єднуватись заради спільної мети – вільної, процвітаючої, єдиної України!

Героїчне минуле України часів УПА пригадав для присутніх у залі вокальний колектив викладачів та працівників коледжу, виконавши пісню «Йшли селом партизани», а вокальна група студенток співала про біль від тяжкої втрати ХХІ-го століття – жертв Майдану у пісні «Загинув майданівець» під супровід відео-презентації про героїв Небесної сотні.

 

Аби всі пам’ятали яка багата, мальовнича, прекрасна і єдина є наша Україна, хлопці-студенти виконали пісню «Нам є що захищати», після чого Стахевич Мар’яна (21 гр.) та Водославська Анна (11 гр.) у вірші розповіли якою хочуть бачити свою Україну.

 

  

На завершення концерту хор викладачів та студентів коледжу виконав пісню

 «Єднаймося, люди, родина!», закликаючи українців брататись, берегти свої традиції, шанувати свій рід та не допускати воєн між своїми.

  

Єдині доля, мова і сусіди

Єдине прагнення до кращого життя…

Лиш тих обходять стороною біди,

Хто має єдність на шляху буття!

Методист з виховної роботи

Чорній Інна Василівна