Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

     У кожного народу є визначні постаті – світочі й провідники нації. Ми, українці, маємо Тараса Шевченка: геніального поета, патріота, пророка, художника, духовного батька. Щороку у березні ми відзначаємо Шевченківські дні: приходимо до пам’ятників Великого Кобзаря, покладаємо квіти, аби не просто вшанувати пам’ять, а й відчути його невмируще слово серцем, поринути до хвилюючого світу його любові до свого знедоленого краю. А хтось, може, піде до церкви і поставить свічку за його живу безсмертну душу.

У християн є традиція: запалювати свічки перед образами, в пам'ять про тих, кого ми любимо і шануємо.  Студенти 11-ї групи нашого коледжу  9 березня також запалили свічу перед образом поета, як символ його присутності на урочистому літературно-виховному заході «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине!», підготовленому методистом з виховної роботи Чорній І. В.

Шевченкова муза – то доля самої України. Вона звучить у кожному слові, кожному рядку його безсмертних творів про славне та гірке, сумне та звитяжне минуле нашого народу: «Гайдамаки», «Назар Стодоля», «Іван Підкова», «Гамалія», «Чигирине, Чигирине» та багато інших.

Бібліотекарем коледжу Стахурською М. В. організовано виставку «А як давно в руках тримав ти «Кобзаря»?», де кожен бажаючий міг пригадати для себе його невмирущі твори.

У виконанні студентів знову прозвучала безсмертна  шевченкова поезія, пригадали історію видавництва першого примірника найбільшого і найголовнішого творіння Тараса Григоровича – його «Кобзаря» та, разом з усіма присутніми, співали шевченкові пісні. Першокурсники закликали всіх вслухатися у пересторогу геніального Пророка не допускати помилок минулого, які дорого обійшлися нашому народу.

 

Зі словами настанови, від імені великого Кобзаря, до всіх звернувся студент І-го курсу Ключевський Євген. На завершення прозвучав безсмертний «Заповіт» духовного батька нашого народу, якій виконували всі присутні на літературно-виховному заході.

І тепер наш Тарас в кожній хаті,

З нами словом живим розмовляє.

Є в Шевченка народження дата –

Дати смерті в Шевченка немає!

(Ольга Марунич)

Методист з виховної роботи 

Чорній Інна Василівна