Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

 Його вели дорогою, як вбивцю,

І грізний натовп голосно ревів,

І раз по раз з ненавистю сміливці

Жбурляли камінь у Царя Царів.

Вінок терновий наливався кров'ю,

Плювалися в обличчя вороги,

А Він дивився лагідно, з любов'ю,

І йшов прощенням стати за гріхи.

    Жив колись давно один пустинник-самітник Туар, який щовечора виходив зі своєї печери, прикладав вухо до піску і слухав як плаче пустиня. Якби той чоловік зараз прийшов до нас, то почув би плач не тільки тому, що нам не до сміху через політичну, економічну чи суспільну ситуацію в країні. Він почув би плач тому, що людина підняла руку на Бога. Це плач усієї природи і землі: людина судить Бога, людина вбиває Богочоловіка, людина прибиває Правду до хреста.

   Саме тому дуже важливим зараз є моральне виховання сучасної молоді, аби вони знали і пам’ятали не лише про матеріальні, а й про духовні цінності у житті кожної людини, аби знали слова молитви, і вміли просити у Господа прощення за гріхи та миру для країни, аби жили у дусі людинолюбства та взаємодопомоги. Адже, доки в людях живе співчуття до страждань і потреб ближнього, доти й існуватиме людство вцілому, та сім’я, і родина зокрема.

   Минулого року, з ініціативи директора коледжу Боднарчука Д. Ю., на території нашого навчального закладу було встановлено і освячено капличку, де цьогоріч, 05 квітня, отець диякон Юрій Боєчко провів для студентів молодіжну Хресну дорогу з розважаннями над страстями Господніми, і над тим, як ми всі щоразу спричиняємось до цих страждань своїми гріхами. Отець диякон закликав молодь бути свідомими трагічної долі нашої України та старатись частіше робити добрі моральні вчинки, допомагати потребуючим, молитись за мир  і воїнів АТО, які захищають наше життя ціною власного.

 

 

   Сьогодні, розважаючи над страстями Ісуса, над Його муками та стражданнями просимо: «Ісусе, дай нам благодать пізнати свій гріх. Дай нам благодать, щоби ми вже не допускалися більше гріхів, дай нам благодать, щоби ми не бичували, і не накладали Тобі тернового вінця, не глузували з Тебе, але щоби життя наше прикрасило наш християнський побут». Амінь.

Методист з виховної роботи Чорній І. В.