Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

Знову двері до мудрості храму,

Де не згасне одвічна хмарина,

Відчиня золотими ключами

Рідна ненька моя - Україна!

4 вересня 2017 року кожен першокурсник Тлумацького коледжу Львівського НАУ запам’ятає на все життя! Саме для першокурсників сьогоднішнє свято було найбільш хвилюючим, адже цієї осінньої днини вчорашні абітурієнти по-справжньому стали студентами. Зі слів урочистої присяги першокурсника для них розпочався відлік днів, місяців та років до здійснення мрії – стати кваліфікованим фахівцем, досягти успіху і, звичайно ж, стати Людиною з великої літери.

На подвір’ї коледжу в цей день зібрались студенти, батьки, викладацький склад, працівникиколеджу та гості. Урочистості розпочались із внесення державного прапора та прапора Тлумацького коледжу, котрі внесли цьогорічні майбутні випускники - Дворський Микола та Гнатюк Ігор.

Після того, як пролунав гімн держави, ведучі Ключевський Євген (22 група) та Водославська Анна (21 група) оголосили урочистий вихід студентів нового набору під керівництвом кураторів Лазарів Марії Михайлівни (куратор 11 групи) та Насадик Зоряни Іванівни (куратор 12 групи).

 До усіх присутніх з вітальним словом звернувся директор коледжу Боднарчук Дмитро Юрійович, який привітав з початкомнового2017-2018 навчального року і побажав добра, миру, терпіння  та натхненної праці, висловиши сподівання, що негода, яка вирувала напередодні, не затьмарить доброго святкового настрою.

     Всечесні отець Василь та отець Микола благословили студентів на успішне навчання, побажавши всім мудрості та взаєморозуміння.

      Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих людей, хто возвеличив нашу рідну землю. Найкращі студентки ІІІ-го курсу Леськів Мікаелла та Дмитрів Ольга поклали квіти до пам’ятника Борцям за волю України та меморіальної дошки Героїв небесної сотні.

Також усіх привітала зі святом мама першокурсника Ковбас Іванна Михайлівна, висловивши найщиріші слова подяки викладачам, які будуть щедро ділитися своїми знаннями, а їх мудрість і великодушність залишиться з вихованцями на все життя.

 

Своїми чудовим співом присутніх вітали студенти коледжу Семенчук Володимир (34-К), Магіс Тетяна (34-К), Франків Ольга (22 група).

 

         Голова ради студентського самоврядування коледжу Соломія Вірстюк та Вишневський Любомир урочисто вручили першокурсникам Пророцькій Тетяні та Зваричу Андрію студентські атрибути: символічний студентський квиток і залікову книжку. Після чого всі першокурсники урочисто присягнули бути гідним високого звання студента Тлумацького коледжу Львівського Національного Аграрного Університету, наполегливо і сумлінно вчитися, збагачувати його інтелектуальний, творчий, і культурний потенціал та бути відданими Україні.

 

Урочистий перший дзвоник, сповістив про початок нової сторінки в історії Тлумацького коледжу Львівського Національного Аграрного Університету. Ось воно – єднання поколінь! На зміну одним приходять інші і кожного року, з Першим та Останнім дзвониками, змінюється обличчя коледжу. 

 

 День знань закінчився загальною фотографією і захопленими посмішками, після чого студенти та викладачі розійшлись по аудиторіях на перший урок під назвою: «Зродились ми великої години», присвячений 75-й річниці створення Української Повстанської Армії.

      Усім студентам, викладачам і батькам бажаємо творчої наснаги, наполегливості та великого терпіння! Нехай наступний навчальний рік стане для вас роком нових звершень, приємних несподіванок і незабутніх зустрічей!

Методист з виховної роботи Чорній І. В.