Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

 

Напередодні 75-ї річниці створення Української Повстанської Армії у Тлумацькому коледжі Львівського НАУ відбулися спортивні військово-патріотичні змагання під гаслом «Відповідь нескореного народу».

Сьогодні в кожному домі віддають  шану  й повагу тим, хто в лиху годину  мужньо боронив українську землю. Перед ними схиляємося, у них вчимося любити Батьківщину. За ініціативою ректора Львівського Національного Аграрного Університету Снітинського Володимира Васильовича вже кілька років поспіль проводяться спортивні військово-патріотичні змагання. В цьому році  змагання присвячені 75-й річниці створення УПА  та участь у них приймали всі структурні підрозділи університету.

У Тлумацькому коледжі змагання розпочались на площі урочистим внесенням державного прапора України та прапора коледжу. Пролунав гімн держави «Ще не вмерла Україна», після чого ведучі привітали всіх з наступаючим святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника Вітчизни, Днем українського козацтва та 75-ю річницею створення Української Повстанської Армії  і закликали присутніх хвилиною мовчання вшанувати пам'ять протих людей, хто возвеличив нашу землю.

 

 Право покласти квіти до пам’ятника Борцям за волю України та меморіальної дошки Героїв небесної сотні надано капітанам команд-учасниць змагань.

 

 Директор коледжу Боднарчук Дмитро Юрійович оголосив змагання відкритими та побажав учасникам успішної боротьби, а кращим – перемоги.

 

Викладач  дисципліни «Захист Вітчизни» Бегін Я.В., заслухавши капітанів і девіз кожної з команд, доповів про їх готовність до проведення  спортивно-військової естафети.

 

 

 

Після огляду стройової пісні всі відправились на спортивний майданчик, де й відбувались змагання.

 

 

 

 

 

 

 

 За результатами боротьби І-е  командне місце  та перемогу у спортивних військово-патріотичних змаганнях, присвячених 75-й річниці створення УПА  здобула команда 22-23 груп (куратор Бойдуник Н.М.),  другою була команда 31-ї групи (куратор Тихоліз Т. І.) і 3-е місце у 12 групи (куратор Насадик З. І.).

Кожен з учасників міг приймати участь не більше ніж у 3-х видах змагань.

У естафеті в протигазах кращою була команда 31-ї групи, а у перетягуванні канату – команда 22-23 груп.

Найкращий результат з вправи:

-         на влучність   -  Зварич Андрій (12 група);

-         вихід силою на поперечині - Романчук Денис (12 група);

-         підтягування  на поперечині - Шевчук Володимир (22 група);

-         силова комплексна   - Федорців Михайло (23 група);

-         підйом переворотом на поперечині  - Красняк Михайло (22 група).

По завершенню змагань команди вишикувались на площі, де директор коледжу нагородив переможців грамотами, а команді 22-23 груп –переможниці спортивних змагань- вручено також перехідний кубок коледжу.

 

 

Присунтя на змаганнях представник відділу у справах молоді та спорту  Тлумацької РДА Круховська Наталія нагородила грамотами найактивнішого студента Шевчука Володимира (22 група) та найактивнішу студентку Козак Валентину (21 група), команду групи 11 за кращий військово-спортивний девіз, куратора групи 31 Тихоліз Тетяну Іванівну за найактивнішу роботу по підготовці команди до змагань, а також за організацію і допомогу в проведенні змагань нагороджено методиста з виховної роботи Чорній Інну Василівну та викладача дисципліни «Захисту Вітчизни» Бегіна Ярослава Васильовича.

 

Насправді небагато в нас таких важливих дат. За словами Тараса Григоровича Шевченка,  «у своїй хаті своя правда, і сила, і воля». Тому маємо обов'язково шанувати і пам'ятати тих, чий святий обов'язок - захищати свою хату, боронити свою правду своєю силою і своєю волею. Пам'ять про нескореність їхнього духу перед лицем ворога має бути для нас усіх прикладом і дороговказом.

Методист з виховної роботи Чорній І.В.