Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

 

23 листопада 2017 року на базі Тлумацького коледжу Львівського НАУ відбулося обласне методичне обєднання вихователів гуртожитків.

Студенти ІІ курсу зустрічати у фойє вихователів гуртожитків з різних коледжів Івано-Франківської області та проводили у залу для засідань.

В аудиторії вихователь гуртожитку Тлумацького коледжу, заступник директора по виховній роботі Чорній І.В. та адміністрація зустріли гостей і познайомили присутніх з учасниками обласного методичного об’єднання вихователів. Поспілкувавшись вихователі обмінялись питаннями-відповідями, поділились своїм досвідом боротьби з порушенням правил поведінки та отримали методичні рекомендації стосовно найважливіших питань згідно виховної роботи, та нових інструкцій Міністерства освіти і науки України від голови методичного об’єднання вихователів гуртожитків Думи Світлани Василівни.

У залі для засідань директор коледжу Боднарчук Д. Ю. привітав гостей коледжу та розповів цікаві факти із життя коледжу та Тлумацького району вцілому, а вихователь гуртожитку Тлумацького коледжу ЛНАУ Татарчук Б.Д. виступив із доповіддю «Особливості виховної роботи в гуртожитку».

 

 

 

У своїй доповіді Богдан Дмитрович доступно з наведенням практичних прикладів зупинявся на фактах виховних процесів, які йому доводилось вирішувати згідно типових правил проживання у гуртожитку. Богдан Дмитрович поділився  з присутніми методами заохочення та відзначання студентів-мешканців гуртожитку за високу активнвсть та участі в планових виховних заходах, і покращення умов проживання: нагородження грамотами, подяками, цінними подарунками від коледжу, а також відділу у справах молоді та спорту Тлумацької РДА, додаткові бали при підрахунку загального рейтингу студента, кращі студенти обираються в раду гуртожитку.

 

Після теоретичної частини методичного обєднання в актовому залі гуртожитку відбувся виховний захід-конкурс «Краща молода господиня». На заході були присутні 12 вихователів коледжів, студенти 11-ї та 12-ї груп і їх  куратори.

Конкурс оцінювало журі у складі:

Боднарчук Д.Ю. – директор Тлумацького коледжу ЛНАУ;

Чорній І.В. – голова журі, методист з виховної роботи, виклдач;

Круховська Н.Д. – начальник відділу молоді та спорту Тлумацької РДА;

Покляцька Н.В. – викладач, методист;

Бойдуник Н.М. – голова методичного обєднання  кураторів;

Дума С.В. – голова обласного обєднання вихователів.

Учасниками конкурсу були:

-         дівчата - Ніньовська Віталіна (11 гр.), Бойчук Олеся (12 гр.), Вінтоняк Марія (12 гр.).

-         хлопці - Круглик Петро (11 гр.), Луцик Олександр (11 гр.), Рибчин Василь (11 гр.), Романчук Денис (12 гр.).

Конкурс проводив вихователь гуртожитку Татарчук Б.Д. і староста гуртожитку, студент 22 групи, Федорців Михайло, а допомагали їм четверо асистентів.

 Згідно програми конкурсу учасникам потрібно було виконати 14 завдань, які були продумані згідно умов проживання в гуртожитку.

  

Впродовж конкурсу голова журі Чорній І.В. оголошувала в балах проміжні результат  результати оцінювання. Після того, як учасники вдало справились із усіма завданнями, журі підвело підсумки

 В кінці конкурсу було підбито підсумки і голова журі Чорні І.В. оголосила переможців.

Кращою господинею зайнявши І-е місце стала студентка 11 групи Дранчук Марія, ІІ місце - Ніньовська Віталіна (11гр.), ІІІ місце – Бойчук Олеся (12 гр.), ІV місце – Вінтоняк Марія (12гр.).

Начальник відділу молоді та спорту Тлумацької РДА Круховська Н.Д.  нагородила переможницю, всіх учасниць та їх помічників цінними призами.

Світлана Василівна Дума – голова обласного метоичного обєднання вихователів гуртожитків від імені всіх учасників метоичного обєднання подякувала вихователю Тлумацького коледжу за цікавий та азартний виховний захід-конкурс і вручивши Богдану Дмитровичу грамоту від голови обласного обєднання директорів коледжів.

 

Грамотами також було відзначено й інших вихователів, які були присутні на засіданні.

Перебуваючи в доброму та піднесеному настрої на завершення всі учасники конкурсу, журі, вихователі та гості фотографувались на згадку.

 Вихователь гуртожитку Тлумацького

 коледжу Львівського НАУ Татарчук Б. Д.