Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

          11 травня в Тлумацькому коледжі відбулася І науково-практична студенська звітна конференція «Перспективні напрями розвитку економіки, обліку та управління: теорія і практика»

Про значущість конференції свідчить той факт, що відбулася вона за сприяння Львівського національного аграрного університету і ставилася за мету розглянути сучасну проблематику, проаналізувати чинники стратегічного партнерства в умовах нестабільності та окреслити економічні, облікові, управлінські та інформаційні аспекти сучасної діяльності підприємств. Спікер наукової конференції Неміш Юлія Василівна у своєму вітальному слові підкреслила, що завдяки даній дискусії студенти мають можливість представити свої напрацювання, які здобуті на наукових гуртках.

 

Зі вступним словом на відкритті конференції виступила викладач спецдисциплін Крижанівська Любов Іванівна, яка розповіла про основні напрямки досліджень, спрямовані на вивчення різних аспектів обліку, фінансів та менеджменту, а також відзначила важливість проведення подібних заходів у стінах нашого коледжу.

Значним досягненням звітної конференції стало число учасників, які висловили бажання опублікувати власні тези та безпосередньо взяти участь в їх обговоренні. У ході засідань були заслухана доповідь нашої випускниці, тепер магістр ЛНАУ Хромей Наталі, яка розповіла про її участь в програмі LOGO а саме перебування на практиці в Німеччині.

На конференції були розглянуті питання, присвячені дослідженню найбільш актуальних проблем сучасної економіко-облікової ситуації, за наступними напрямами: "Моя майбутня професія бухгалтер" Плаксій Ірина, 2 курс, " Пенсійна реформа та зміни в ЄСВ: точки їх перетину " Вірстюк Соломія 3курс, "Соціальний кооператив «Файні ябка»" Водославська Анна, 2 курс. А також багато інших актуальних проблем були висвітлені учасниками конференції.

 

Однією з найважливіших складових успішної діяльності Тлумацького коледжу є розвиток студентської науки, адже дуже часто саме студенти пропонують найбільш передові рішення різноманітних проблем, які постають перед сучасною наукою. В Тлумацькому коледжі усвідомлюють важливість заохочення наукових досліджень серед студентів та всебічно сприяють студентським ініціативам з розвитку наукової діяльності.

Неймовірно пізнавальні та приємні зустрічі, живе спілкування з фахівцями своєї справи залишили гарні враження у студентів.