Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

     Вже майже півроку триває війна на сході України. Щоб ця біда не перекинулася на інші регіони України, наші українські вояки, а це і воїни української армії і воїни добровольчих батальйонів, мужньо захищають нашу країну. Чимало серед них і колишніх випускників коледжу, і родичів наших студентів та викладачів. Не є таємницею, що наша армія потребує підтримки всього народу України. Ми, студенти 12 групи Тлумацького коледжу Львівського НАУ та наш куратор Гуцуляк М.М. також вирішили долучитися до волонтерського руху і організували та провели акцію: «Дарунок воїну - захиснику від Святого Миколая».
     Ми написали нашим захисникам листи підтримки. А до листів ми поклали подаруночки від Святого Миколая для тих воїнів, котрі зараз на передовій, а саме: малюнки, в’язані шкарпетки, рукавички, шапки, шоколадки, цукерки, печиво, чай, кава та інші подарунки приємні для бійців. До нашої акції долучилися чимало небайдужих студентів, викладачів та співробітників нашого коледжу.
     Ці, підготовлені нами , від щирого серця, посилки, ми передали волонтерськими групами на передову. І яким приємним було здивування, коли через декілька тижнів нам зателефонували бійці, які отримали наші передачі.
     За їхніми словами, ці листи та дарунки мають особливе значення для солдатів. Коли людина там, вона геть по-іншому все сприймає. Була історія: один солдат поклав собі малюнок під каску. Пізніше їх група потрапила у засідку. Практично всі загинули, а він залишився живий. Через деякий час за його проханням навіть розшукали хлопчика, котрий намалював той малюнок. Бійці радіють таким малюнкам – вони розвішують їх у себе на блок-постах та кладуть у нагрудні кишені. Це свого роду оберіг для них. А що ж стосується листів, то вони є не менш важливими та приємними для солдатів, адже як написав нам боєць розвідки 7 батальйону ДУК ПС – Стас :
«Такі речі дають віру, що ми все робимо правильно».

 

На фото: бійці, які щойно отримали нашу передачу, розпаковують даруночки та читають наші листи.

На фото:з передової до нас телефонує боєць ДУКу

     Тому ми вирішили продовжити нашу добру справу. Звичайно, воїни не очікують на дорогоцінні подарунки , їм просто хочеться домашнього затишку та підтримки. Для когось радість приносить новенький ноутбук чи планшет, а для солдата приємною є шоколадка та лист з словами підтримки. Ці речі зігрівають не тільки тіло наших солдат у морозяну погоду,а й душу. Отож, шановні тлумачани, не будьте байдужими. Ми просимо долучитися до нас, адже хлопці на передовій захищають життя і спокій всіх нас.


Інформація за номерами телефонів:
0506012313
0666975424
Координатор акції студентка Тлумацького коледжу Львівського НАУ Гут Леся.