Навчання
в першому кабінеті інформатики
Спорт
волейбольна команда
Творчість
виступ в місцевому будинку культури
Навчання
в другому кабінеті інформатики

     19 листопада 2014 року на базі Тлумацького коледжу Львівського національного аграрного університету відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів інформаційних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської області, в якому прийняли участь 24 викладачі навчальних закладів Івано – Франківської області.


     Відкрив роботу обласного засідання голова методичного об’єднання Керницький Василь Васильович. З вступним словом виступив директор коледжу Боднарчук Дмитро Юрійович, який ознайомив присутніх з історією навчального закладу, його традиціями, професіями, які готує коледж, соціальними та виробничими партнерами, ознайомив з педагогічним колективом, навчально-виробничим процесом, формами та методами навчання, які використовують педагогічні працівники коледжу.


     Перед присутніми з доповіддю «Проектні технології, як засіб підвищення мотивації та інтересу студентів до навчання» виступила викладач – методист коледжу Гуцуляк Мирослава Михайлівна. Шляхом застосування проектних технологій було показано, як можна удосконалити форми та методи навчання, спрямовані на забезпечення якості знань студентів при вивченні дисциплін циклу природничо-наукової та загальноекономічної підготовки. Доповідь супроводжувалась мультимедійною презентацією та наводилися практичні приклади застосування проектних технологій. Так, студенти 12 групи Тлумацького коледжу запропонували провести проект «Подарунки воїнам АТО від Святого Миколая»


     Протягом семінару підводились підсумки минулого навчального року, планувалась тематика питань роботи на 2014-2015 навчальний рік. Викладач інформатики Пермінова Світлана Валеріївна підготувала та провела турнір знавців інформатики, під час якого педагог вміло створила відповідну атмосферу, інтелектуальну та емоційну обстановку в аудиторії, атмосферу психологічної підтримки, яка полегшила і водночас стимулювала навчальний процес для студентів.


     Тому турнір пройшов дуже цікаво, про що пізніше ділилися враженнями студенти.

     Викладачі обласного методичного об’єднання високо оцінили організацію та проведення засідання, роботу керівних та педагогічних працівників Тлумацького коледжу Львівського національного аграрного університету та побажали їм й надалі вдосконалювати майстерність у впровадженні новітніх форм та методів навчання у навчальний процес.

     Голова циклової комісії природничо-наукових та загальноекономічних дисциплін М.М.Гуцуляк